یکشنبه, 08 فروردین,1395

رییس کمیته ملی المپیک: به عشق بالا بردن پرچم میهن عزیزمان تمام سختی ها را تحمل می کنید

کیومرث هاشمی در جلسه شورای عالی وزنه برداری حضور یافت

رییس کمیته ملی المپیک: به عشق بالا بردن پرچم میهن عزیزمان تمام سختی ها را تحمل می کنید

کیومرث هاشمی رییس کمیته ملی المپیک، امروز(یکشنبه8 فروردین) ضمن حضور در جلسه شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری با اعضای این شورا گفتگو کرد و سپس درکمپ تمرینی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان حاضر شد و از نزدیک شاهد تمرینات پولادمردان بود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ اردوی آماده سازی تیم ملی وزنه برداری کشورمان برای حضور قدرتمند در مسابقات پیش رو از جمله (قهرمانی آسیا، جام فجرو المپیک ریو) از شنبه 7 فروردین در کمپ تیم های ملی وزنه برداری آغاز شده است که بر همین اساس مهندس کیومرث هاشمی رییس کمیته ملی المپیک کشورمان ظهر امروز(یکشنبه 8 فروردین) با حضور درفدراسیون وزنه برداری با علی مرادی رییس فدراسیون و اعضای شورای فنی فدراسیون که در حال برگزاری جلسه بودند دیدار کرد و سپس به همراه شورای عالی فنی در سالن تمرینی پولادمردان حاضر شد تا از نزدیک شاهد دور جدید اردوهای تیم ملی وزنه برداری تحت هدایت سجاد انوشیروانی نایب قهرمان المپیک2012 لندن باشد.

رییس کمیته المپیک در این دیدار خطاب به اردونشینان اظهار داشت: لازم و وظیفه بود تا در این روزهایی که همه در تعطیلات و استراحت هستند در کنار شما عزیزان حضور یافته و خسته نباشید بگویم.

مطمئنا این نوع تمرین و تحمل مشقت و سختی عشق می خواهد و شکی نیست که به عشق بالا بردن پرچم میهن عزیزمان و شاد کردن دل هموطنانمان است که تحمل می کنید و امیدوارم که با دعای خیر مردم این تمرینات به کسب مدال و موفقیت ختم گردد.

وی برای موفقیت تک تک اردونشنان ابراز امیدواری کرد و گفت: توجه به این رشته که همیشه جزو رشته های افتخار آفرین ایران بوده وظیفه تمامی مجموعه ها و ارگانهای ورزشی و غیر ورزشی بوده و مطمئن باشید که کمیته ملی المپیک در تمامی مراحل در کنار شما خواهد بود.

گفتنی است، علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری نیز در این دیدار ضمن تشکر از حضور کیومرث هاشمی از حمایت های کمیته ملی المپیک تشکر کرد