چهارشنبه, 03 آذر,1395

رییس و اسطوره وزنه برداری با تشریفات ویژهIOC وارد ژنو شدند

مدال نصیری فردا در موزه بین المللی المپیک جاودانه می شود

رییس و اسطوره وزنه برداری با تشریفات ویژهIOC وارد ژنو شدند

علی مرادی رییس فدراسیون و محمد نصیری اسطوره وزنه بردای با تشریفات ویژه IOC (کمیته بین المللی المپیک) و نماینده دفتر جمهوری اسلامی ایران در سوئیس وارد ژنو شده و از این شهر به لوزان مقر اصلی کمیته بین المللی المپیک رفتند.  

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ در حالی که قرار است مسئولان عالی رتبه کمیته بین المللی المپیک(IOC) طی مراسمی ویژه ضمن تجلیل و تقدیر از اسطوره وزنه برداری ایران و جهان (محمدنصیری) مدال نقره المپیک 1972 مونیخ وی را در موزه کمیته بین المللی المپیک به نام وزنه برداری ایران ثبت و جاودانه کند، مقرر شده همزمان با برگزاری این مراسم ویژه کنفرانس مطبوعاتی و ضیافتی به افتخار این وزنه بردار افسانه ای تاریخ وزنه برداری جهان در لوزان سوئیس برپا شود.
 گفتنی است؛ در این مراسم از علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری کشورمان بعنوان یکی از پرافتخارترین روسای فدراسیون های وزنه برداری در این رشته المپیکی نیز تقدیر بعمل خواهد آمد.

لازم به توضیح است؛ علی مرادی رییس فدراسیون و محمد نصیری درهتل “آگورا” شهر لوزان مستقر شدند تا فردا پنجشنبه(4 آذر ماه) راس ساعت 14:30 به وقت محلی سوئیس در مقر اصلی کمیته بین المللی حاضر شده و طی مراسمی ویژه مدال نقره المپیک 1972 مونیخ اسطوره وزنه برداری ایران در موزه IOC به نام ایران جاودانه شود.