شنبه, 25 اردیبهشت,1395

رییس هیات وزنه برداری گیلان:

سال گذشته با تمام توان در مسابقات داخلی شرکت کردیم

رییس هیات وزنه برداری گیلان:
اصغر ابراهیمی گفت: با توجه به امکانات کم مالی ، خوشبختانه در تمامی مسابقات رده های سنی کشور حضور یافتیم .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ اصغر ابراهیمی رییس هیات وزنه برداری استان گیلان با بیان این مطلب افزود : با کمبود امکانات شدید مالی، تمامی تیم های رده سنی وزنه برداری استان گیلان به صورت کامل در رقابت های کشوری حضور یافتند. خوشبختانه در رده های سنی مختلف نیز نتایج خوبی نیز کسب کردیم که می توان به کسب عنوان سوم تیم های وزنه برداری نوجوانان و همچنین جوانان گیلان در رقابت های قهرمانی کشور اشاره کرد .

وی ادامه داد : در تیم های ملی نیز چند وزنه بردار گیلان در رده های سنی بزرگسال ، جوانان و نوجوانان حضور یافتند که نتایج خوبی نیز کسب کردند و در تیم ملی بزرگسالان نیز یک نماینده داشتیم .

ابراهیمی در خصوص طرح استعدادیابی در استان گیلان تصریح کرد: با همکاری اداره آموزش و پرورش گیلان نیز طرح استعدادیابی را در مدارس استان انجام دادیم که نفراتی جذب این رشته شدند که توانستند در رقابت های سال جاری رده سنی نوجوانان مقام کسب کنند .

رییس هیات وزنه برداری استان گیلان در خصوص فعالیت داوران و مربیان این استان در عرصه حرفه ای وزنه برداری کشور گفت:همچنین پس از هشت سال کلاس داوری وزنه برداری در استان گیلان برگزار شد و داوران این استان نیز در رقابت های قهرمانی کشور حضور چشمگیری دارند و همچنین مربیان این استان نیز در تیم های ملی وزنه برداری حضور موثری دارند .