دوشنبه, 16 فروردین,1395

رییس هیات وزنه برداری استان آذربایجان غربی:

دغدغه اصلی ما خدمت به وزنه برداری کشور است

رییس هیات وزنه برداری استان آذربایجان غربی:

مرادزاده معتقداست، اولویت هیات وزنه برداری استان آذربایجان غربی رساندن وزنه برداران رده سنی پایه به سطح اول وزنه برداری در سال های آینده است که در این راه مدیر کل ورزش استان آذربایجان غربی همواره حمایت های ویژه ای را از وزنه برداری استان داشته است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ بابک مرادزاده رییس هیات وزنه برداری استان آذربایجان غربی در خصوص میزبانی این استان از اردوی آماده سازی تیم ملی وزنه برداری جوانان گفت: دور جدید تمرینات تیم ملی وزنه برداری جوانان دراستان آذربایجان غربی از امروز ( دوشنبه 16 فروردین) در شهر ارومیه و خانه وزنه برداری استان آذربایجان غربی آغاز شده است. تمام تلاش مان خدمت کردن به تیم ملی جوانان است تا به بهترین نحوه خود را آماده مسابقات جهانی در سال 2016 کند.

مرادزاده در خصوص حمایت های مسئولان از وزنه برداری این استان تاکید کرد: اردوی 4 هفته ای با حمایت ویژه دکتر چمن گلی مدیرکل  ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی و پشتیبانی مالی هتل آریا و نیز شرکت ساختمانی قوام ساز امیر کبیر انجام شده است. ما نیز بدین وسیله امکانات خوبی را از این طریق در اختیار تیم ملی جوانان قرار دادیم.

رییس هیات وزنه برداری استان آذربایجان غربی در خصوص گرفتن میزبانی تیم های ملی تصریح کرد: فدراسیون وزنه برداری با درخواست میزبانی شهر ارومیه از ملی پوشان جوان موافقت کرد.برهمین اساس این فرصت در اختیار هیات وزنه برداری استان قرار گرفت تا وزنه برداران مستعدد استان با دیدن تمرینات تیم ملی انگیزه شان افزایش یابد. حتی چند وزنه بردار خوب استان در رده سنی جوانان با هماهنگی لازم مربیان تیم ملی در کنارملی پوشان حضور پیدا کرده و برای آینده تجربه اندوزی می کنند.

بابک مرادزاده رییس هیات وزنه برداری استان آذربایجان غربی در خصوص پیشرفت وزنه برداری آذربایجان غربی این گونه توضیح داد: امکانات و تجهیزات خیلی خوبی را در سال های اخیر برای وزنه برداری مهیا کرده ایم. سعی داریم تا وزنه برداری استان آذربایجان غربی را در بخش تیم های پایه و از ساختاربومی این استان تشکیل داده وگسترش دهیم . در این راستا اولویت نخست ما نیز سازندگی و حمایت از تیم های ملی و همچنین خدمت  به  فدراسیون وزنه برداری  است تا باعث پیشرفت  وزنه  برداری کشورمان شویم. در این راه نیز هر چه در توان داریم قطعاً دریغ نخواهیم کرد. همچنین اولویت دیگر ما رشد وزنه برداری در سنین بالاتر است تا  در رده بزگسالان نیز وزنه بردارنی توانمند را سال های آینده پرورش داده و با رسیدگی هر چه بهتر آنها را در اختیار تیم ملی قرار دهیم.