شنبه, 13 شهریور,1395

رییس هیأت وزنه برداری استان گلستان:

وزنه برداری پایه در استان گلستان پتانسیل بالایی دارد

رییس هیأت وزنه برداری استان گلستان:
رضایانی در خصوص پرورش استعدادهای وزنه برداری در استان گلستان گفت: استان گلستان در رده های نوجوانان و جوانان نتایج خوبی را گرفته و حتی چندین وزنه بردار از این استان به اردوی تیم ملی جوانان و نوجوانان دعوت شده اند که این نشان دهنده ی پتانسیل بالای وزنه برداری این استان دارد.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛
آرش رضایانی رییس هیأت وزنه برداری استان گلستان در خصوص عملکرد وزنه برداری گلستان تصریح کرد: وقتی که در سال 92 بعنوان رییس هیأت وزنه برداری گلستان انتخاب شدم جمعیت آماری این استان ۶۰وزنه بردار بود که با برنامه ریزی مدون انجام شده این تعداد امروز به عدد ۲۵۰وزنه بردار افزایش یافته است.

رضایانی ادامه می دهد: طی ۴سال گذشته ۵۲مدال کشوری که رکورد بی نظیری در سطح ورزش استان بود را از مسابقات نوجوانان، جوانان و بزرگسالان و دانشجویان کسب کردیم و تعداد ۵ شهرستان فعال در استان داریم که با راه اندازی ۳ شهرستان دیگر به ۸ هیأت فعال در سطح استان رسیده ایم.

رییس هیات وزنه برداری استان گلستان در خصوص دریافت نخستین میزبانی جشنواره نونهالان کشور در این استان تاکید کرد: خوشبختانه با دیدگاه ویژه ای که رییس فدراسیون وزنه برداری به بحث استعدادیابی در رشته وزنه برداری دارد بعد از 60 سال استان گلستان و شهر گرگان برای اولین بار در رشته ی وزنه برداری توانست میزبانی را بر عهده بگیرد که جا دارد از مدیر کل جوان و پر تلاش استان گلستان جناب دکتر طیبی و دیگر مسئولان این استان تشکر ویژه ای داشته باشم.

رضایانی در خصوص کارهای زیر بنایی رشته وزنه برداری در استان گلستان تصریح کرد: با توجه به اینکه استان گلستان در رده های نوجوانان و جوانان نتایج خوبی را گرفته و حتی چندین وزنه بردار از این استان به اردوی تیم ملی جوانان و نوجوانان دعوت شده اند این نشان دهنده ی پتانسیل استان در بحث پایه و نیز اتحاد و همبستگی بین هیات های وزنه برداری استان می باشد.

رییس هیأت وزنه برداری در خصوص برنامه های آینده هیأت وزنه برداری استان گلستان خاطرنشان کرد: به زودی در خواست میزبانی از اردوهای تیم ملی را به دلیل افتتاح مجهزترین و بهترین خانه ی وزنه برداری در استان گلستان که در حد ۵سالن برتر وزنه برداری در سطح کشور است را با لطف و عنایت خداوند و حمایت های علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری و مسئولان استان در اختیار ما قرار گرفته خواهیم داشت.