چهارشنبه, 24 خرداد,1396

رییس هیأت وزنه برداری استان چهارمحال و بختیاری:

راه اندازی مجدد هیأت های شهرستانها در اولویت برنامه ما قراردارد

رییس هیأت وزنه برداری استان چهارمحال و بختیاری:

رئیسی معتقد است؛ قبل از حضورم در هیأت وزنه برداری استان چهارمحال و بختیاری 6 شهرستان فعالیت نداشتند، برهمین اساس اولویت ام راه اندازی مجدد هیأت های وزنه برداری در سراسر استان است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ مهران رئیسی رییس هیأت وزنه برداری استان چهارمحال و بختیاری در خصوص وضعیت کنونی وزنه برداری این استان تصریح کرد: قبل از حضور بنده در هیأت وزنه برداری استان چهارمحال و بختیاری از 9 هیأت شهرستان، فقط سه هیأت به صورت فعال به کار خود ادامه می دادند. برهمین اساس اولویت نخست در بخش مدیریت هیأت وزنه برداری استان، راه اندازی تمامی هیأت های وزنه برداری شهرستان ها است تا هر چه بهتر استعدادهای وزنه برداری استان مان را به سطح اول وزنه برداری کشور معرفی کنیم.

وی در خصوص برنامه های سال 96 هیأت وزنه برداری استان چهارمحال و بختیاری گفت: از آغاز سال 96 در حال تعمیر و تاسیس خوابگاه، جهت اقامت علاقمندان این رشته از شهرستان های مختلف برای آموزش در فصل تابستان هستیم. دیگر برنامه هیأت نیز رسیدگی به وضعیت ملی پوشان استان است که حمایت های مالی از ملی پوشان مان صورت گیرد. همچنین پیگیری برای اهداء جوایز به قهرمانان استان که در مسابقات بین المللی برای کشورمان مدال گرفتند.

رئیسی در خصوص استعدادیابی در هیأت وزنه برداری استان چهار محال و بختیاری خاطرنشان کرد: پس از ماه مبارک رمضان طرح جذب استعدادهای نونهال و نوجوان را در دستور کار خود قرار داده ایم و برنامه ریزی کلی برای آموزش و تمرین علاقمندان به این رشته در تمامی شهرستان را داریم.

سرپرست سابق تیم ملی وزنه برداری کشورمان در خصوص برگزاری رقابت های قهرمانی کشور تاکید کرد: مسابقات وزنه برداری آموزشگاه های کشور در رده سنی 13 تا 15 سال از 18 مرداد لغایت 21 مرداد به میزبانی استان چهارمحال و بختیاری برگزار می گردد.این مسابقه می تواند به وزنه برداری استان در رده سنی پایه کمک کند.

رئیسی در خصوص برگزاری کارگاه های آموزشی اظهار کرد: سعی داریم برای بالا بردن سطح دانش مربیان و داوران وزنه برداری استان، با هماهنگی کمیته های داوران، آموزش و مربیان فدراسیون وزنه برداری دو دوره کلاس مربی گری و داوری را در آینده نزیک برگزار کنیم.