چهارشنبه, 13 اردیبهشت,1396

رییس فدراسیون وزنه برداری:

پیام دکتر روحانی مایه مباهات جامعه وزنه برداری ایران است

رییس فدراسیون وزنه برداری:
علی مرادی، رئیس فدراسیون وزنه برداری مراتب تشکر و قدردانی خود را از حسن نظر و لطف ریاست جمهور، دکتر حسن روحانی که با ارسال پیام پرمهر تبریک شان برای تیم ملی وزنه برداری، باعث دلگرمی جامعه ورزش و خانواده بزرگ وزنه برداری کشور شدند ابراز نمود.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، در متن پیام تشکرآمیز رئیس فدراسیون وزنه برداری خطاب به رئیس جمهور آمده است:
جناب آقای دکتر حسن روحانی
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
سلام علیکم ،
بدین وسیله کمال احترام و قدردانی خود را از بذل توجهات حضرتعالی که همواره مشوق و حامی اصلی تلاش و مجاهدت های مردان بزرگ ایران زمین در جهت رشد و اعتلای نام کشور عزیزمان بوده و بدین واسطه موجبات پیشرفت ورزش کشور را فراهم نموده اید داشته و قلبا” قدردان آن هستم .
بی تردید پیام خالصانه و سرشار از انرژی مثبت شما سرور گرانقدر پس از کسب عنوان قهرمانی پولاد مردان افتخار آفرین ایران اسلامی در آوردگاه آسیای ترکمنستان باعث مسرت خاطر و مایه مباهات جامعه پرافتخار و مظلوم وزنه برداری ایران شد.
بر همین اساس اینجانب بر خود واجب میدانم به نمایندگی از سوی اهالی پولاد سرد ؛ با نهایت احترام و درکمال تواضع و ارادت قلبی بدین وسیله مراتب قدردانی و تشکر ویژه خانواده بزرگ وزنه برداری ایران را از این طریق خدمت جنابعالی ارسال نمایم.
امید است همچنان در سایه الطاف حضرت احدیت و توسل به ریسمان الهی ، مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (مدضله العالی) و نیز حمایت های همیشگی مسئولان خدوم و صالح نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بتوانیم بر توفیقات ورزش ایران در عرصه های مهم و معتبر بین المللی افزوده و پرچم ایران را به اهتزاز در آوریم.

لازم به ذکر است، رییس فدراسیون وزنه برداری طی پیام های جداگانه ای نیز مراتب قدردانی خود را از آقایان دکتر علی اکبر ولایتی ریاست محترم مرکز استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام، دکتر علی لاریجانی ریاست محترم مجلس شورای اسلامی،دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول محترم ریاست جمهوری، دکتر مسعود سلطانی فر وزیر محترم وزارت ورزش و جوانان،کیومرث هاشمی رییس کمیته ملی المپیک و دکتر محمدرضا تابش نماینده محترم مجلس شورای اسلامی و رئیس فراکسیون ورزش به دلیل ارسال پیام تبریک به فدراسیون وزنه برداری اعلام کرد.