ﺳﻪشنبه, 10 فروردین,1395

رییس فدراسیون وزنه برداری:

انوشیروانی با تایید شورای عالی فنی سرمربی شد

رییس فدراسیون وزنه برداری:

رییس فدراسیون وزنه برداری با تصمیم نهایی شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری سجاد انوشیروانی به عنوان سرمربی تیم ملی بزرگسالان منصوب شده است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری در خصوص حضور دکتر محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان در اردوی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان تصریح کرد: اینگونه بازدیدها برای ارتقای سطح روحی ورزشکاران بسیار موثر است. خوشبختانه وزیر ورزش از بدنه ورزش است و شرایط را درک می‌کند. او شرایط را خیلی خوب می‌شناسد. ما توقع زیادی نداریم و فقط امیدوارم اینگونه حضورها استمرار داشته باشد.

رییس فدراسیون وزنه برداری در خصوص سرمربی گری سجاد انوشیروانی در تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان تاکید کرد: با تصمیم شورای عالی فنی فدراسیون تصمیم گرفته شد تا کادر فنی تغییر کند که خوشبختانه در این چند روز تمرینات تیم ملی تحت هدایت سجاد انوشیروانی آغاز شده که اثرات خوب این تصمیم دیده می شود.

رییس فدراسیون وزنه برداری درباره برنامه های تیم ملی گفت: ملی پوشان باید یک ماه دیگر در رقابت های قهرمانی آسیا در تاشکند شرکت کنند و برخی از وزنه برداران تیم ملی که به احتمال زیاد در بازی های المپیک شرکت می کنند باید در این رقابت ها به عنوان یکی از مراحل گزینشی المپیک حضور یابند.

مرادی درباره شرایط بهداد سلیمی پس از مصدومیت خاطر نشان کرد: پزشکان تمرینات وی را زیر نظر دارند و کارهای بازتوانی وی در حال انجام است تا بتواند سلامتی خود را به دست بیاورد