یکشنبه, 20 فروردین,1396

رییس فدراسیون وزنه برداری میهمان ویژه قهرمانی اروپا

علی مرادی مدال تالاخادزه را اهداء کرد

رییس فدراسیون وزنه برداری میهمان ویژه قهرمانی اروپا
علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری کشورمان با دعوت رسمی آنتونیو اورسو رییس کنفدراسیون وزنه برداری قاره اروپا میهمان ویژه رقابت دسته 105+ کیلوگرم مسابقات وزنه برداری قهرمانی اروپا در کرواسی بود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ در حالی که شب گذشته رقابت های وزنه برداری قهرمانی اروپا در سال 2017 به میزبانی کشور کرواسی با درخشش لاشا تالاخادزه ستاره فوق سنگین گرجستانی ها به اتمام رسید، علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری کشورمان با دعوت رسمی آنتونیو اورسو رییس کنفدراسیون وزنه برداری قاره اروپا میهمان ویژه این رقابت بود.

گفتنی است؛ رییس فدراسیون وزنه برداری کشورمان که به عنوان یکی از نامزدهای کسب کرسی ریاست، دبیرکلی، نایب رییسی و عضویت در هیأت رییسه فدراسیون وزنه برداری جهانی و چهره ای شناخته شده در دنیای وزنه برداری به شمار می رود در مراسم اهداء مدال دسته فوق سنگین اروپا نشان طلای این رقابت های را به گردن تالاخادزه رکورد دار جدید فوق سنگین انداخت.

لازم به ذکراست؛ در اين سفر على مرادى ضمن مذاكره با كشورهاى عضو فدراسيون وزنه بردارى اروپا، رايزنى هاى صميمانه اى را با رييس فدراسيون اروپايى و كانديداى رياست فدراسيون جهانى داشت.

در پایان گزارش یادآور می شوم؛ مسابقات قهرمانى اروپا تيم روسيه در بخش مردان و زنان قهرمان شد، و تيم هاى تركيه و لهستان دوم و سوم در بخش مردان و تيم هاى اوكراين و اسپانيا مقام دوم و سوم بخش زنان را بدست آوردند.