اعضای تیم هلی ملی بانوان وزنه برداری با رئیس فدراسیون دیدار کرده و درباره مسائل مختلف تبادل نظر کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، دکتر علی مرادی ظهر امروز با اعضای تیم های ملی بانوان نوجوانان، جوانان و بزرگسالان وزنه برداری دیدار کرد و مسائل و موضوعات این تیم ها، مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.
وی در این نشست عنوان کرد: در تاریخ وزنه برداری آقایان، بزرگانی مانند جعفر سلماسی و محمد نصیری حضور داشتند که توانستند نام خود را ماندگار کنند. من در چهره تک تک شما این توان و ظرفیت را می بینم که بتوانید چنین افتخاری را در بخش بانوان ثبت کنید.
وی ادامه داد: من به توانمندی شما اعتقاد دارم و همه نوع حمایت را از تیم های ملی بانوان خواهم داشت. با همین توان و انگیزه در مسابقات برون مرزی شرکت کنید و توانایی های خود را به جهان نشان دهید.
رئیس فدراسیون وزنه برداری اظهار داشت: حدود هشت ماه تا بازیهای آسیایی و بیش از دو سال تا المپیک بعدی زمان داریم. قدر زمان و فرصت ها را بدانید تا در پایان، به آنچه شایسته اش هستید، برسید.
دکتر مرادی با اشاره به دوران حضور ایوانف در وزنه برداری ایران و تحولی که ایجاد کرد، خاطر نشان ساخت: در تمام آن روزها، آقای خورشیدی فر کنار تیم ملی بزرگسالان حضور داشت. ایشان می تواند این تجربیات و دانش گسترده را در قالب مشاور فنی به شما منتقل کند که در مسیر پیشرفت شما بسیار موثر و فرصتی قابل توجه است که باید قدر آن را بدانید.
در ادامه این نشست، ملی پوشان کشورمان مطالبی را مطرح کرده و از حمایت های فدراسیون تشکر کردند.