چهارشنبه, 27 اردیبهشت,1396

رییس فدراسیون وزنه برداری؛

تیم های حاضر در این مسابقات پیشرفت چشم گیری داشتند

رییس فدراسیون وزنه برداری؛

 علی مرادی رییس فدراسیون وزنه‌برداری گفت: تمام تیم ها در این دوره از رقابت ها پیشرفت چشم گیری داشتند و رکوردهای جابجا شده در این مسابقات به ما نشان داد که باید بیشتر کار کنیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ علی مرادی  رییس فدراسیون وزنه برداری درخصوص عملکرد ملی‌پوشان وزنه‌برداری در چهارمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی در کشور آذربایجان گفت: با توجه به اینکه وزنه‌برداری در بیشتر کشورهای اسلامی رشد کرده نتایج قابل توجه است. رکوردهای جابجا شده در این مسابقات به ما نشان داد که باید بیشتر کار کنیم و باید مسئولان ارشد وزارت ورزش بیشتر از این رشته حمایت کنند. این مسابقات برای بچه‌های ما تجربه خوبی بود. ما در این رقابت‌ها 2 طلا گرفتیم که هیچ کشوری 2 طلا نگرفت و از این نظر اول شدیم.

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری درخصوص محل برگزاری مسابقات تاکید کرد: انتقاد شما درست است و ما هم اعتراض داشتیم چون نزدیک یک ساعت طول می‌کشید تا ورزشکاران به اینجا برسند. شرایط این سالن هم خیلی خاص نبود و نمی‌دانیم چرا این محل انتخاب شده است.

مرادی در پایان درباره درخشش وزنه‌بردار ازبکستانی در دسته فوق‌سنگین گفت: این اتفاقات نشان می‌دهد که دیگر کشورها تلاش می‌کنند و ما هم باید در مسیر پیشرفت قرار بگیریم.