جمعه, 29 بهمن,1395

رییس انجمن جهانی ورزشی نویسان(AIPS) و معاون فرهنگی وزیر میهمان فدراسیون وزنه برداری

مرلو از تمرینات جوانان و بزرگسالان بازدید کرد

رییس انجمن جهانی ورزشی نویسان(AIPS) و معاون فرهنگی وزیر میهمان فدراسیون وزنه برداری
جیانی مرلو، رییس انجمن جهانی ورزشی نویسان(AIPS) و دکتر عبدالحمیداحمدی معاون فرهنگی وزیر ورزش و جوانان، صبح امروز (جمعه 29 بهمن ماه) ضمن حضور در فدراسیون وزنه برداری و بازدید از اردوی آماده سازی تیم های ملی جوانان و بزرگسالان با علی مرادی رییس این مجموعه و تنی چند از افتخارآفرینان وزنه برداری ایران دیدار و گفتگو کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ جیانی مرلو، رییس انجمن جهانی ورزشی نویسان(AIPS)، عبدالحمیداحمدی معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی وزارت ورزش و جوانان‌ و میثم زمان آبادی(دبیرکل انجمن صنفی نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی ایران) در فدراسیون وزنه برداری حضور پیدا کردند.

همچنین؛ در این بازدید، محمد نصیری مشاور عالی رییس فدراسیون وزنه برداری، استاد محمد زهتاب رییس شورای عالی فنی، غلامرضا سیاپور دبیر فدراسیون، علی پاکیزه جمع پیشکسوت وزنه برداری کشورمان و عضو شورای عالی فنی و کیانوش رستمی قهرمان جهان و المپیک نیز حضور داشتند.

گفتنی است؛ جیانی مرلو ابتدا در تمرینات تیم ملی بزرگسالان حاضر شد و در صحبت های خود به اعضای تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان گفت: من زمانی که اسطوره شما(محمد نصیری) در المپیک ها افتخار آفرینی می کرد وارد عرصه رسانه ای ورزشی شدم و تا به امروز در کنار قهرمانان ورزشی هستم.حرفه ورزشی من در دو و میدانی بود، اما واقعاً به رشته شما (وزنه برداری)علاقه خاصی دارم.

وی ادامه داد:من تا به حال نتوانستم بیش از 30 تا 40 کیلو اسکات پا بنشینم، وقتی وزنه های فوق العاده سنگین که شما بالای سر می بردید را در مسابقات و تمرینات تان می بینم لذت می برم.

رییس انجمن ورزشی نویسان دنیا، سپس به سالن تمرین تیم ملی جوانان رفت و به آینده سازان وزنه برداری کشورمان تاکید داشت: شما بازیگران اصلی ورزش جهان هستید و قطعاً آینده ورزش در دستان تنومند شما قرار دارد. امروز بسیار خوشحالم که در بین شما هستم و امیدورام که در میادین معتبر دنیا شاهد افتخارآفرینی شما وزنه برداران نام آور ایرانی باشم.

لازم به ذکر است؛ کیانوش رستمی و سایر پیشکسوتان بزرگ کشورمان در پایان، خواستار این شدند که جیانی مرلو رییس انجمن ورزشی نویسان جهان و سیستم بین المللی رسانه ای در انتخابات فدراسیون جهانی وزنه برداری با توجه به پتانسیل وزنه برداری ایران و سوابق مدیریتی علی مرادی در عرصه های بین المللی از وی و سایر کاندیداهای ایرانی برای کسب کرسی های موثر بین المللی حمایت ویژه داشته باشند.


در پایان، علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری به رسم یادبود، هدایایی را به جیانی مرلو اهداء کرد.