شنبه, 28 بهمن,1396

رکوردگیری نوجوانان و جوانان، امروز و دوشنبه برگزار می شود

آغاز اردوی تیم های پایه از یکم اسفند در گرگان

رکوردگیری نوجوانان و جوانان، امروز و دوشنبه برگزار می شود

رکوردگیری تیم ملی نوجوانان امروز (28 بهمن ماه) در شهرستان علی آباد کتول و رکوردگیری تیم ملی جوانان دوشنبه (30 بمهن ماه) در شهر مقدس مشهد برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ اردوهای آماده‌ سازی تیم های ملی پایه ای کشورمان برای حضور پرقدرت در مسابقات قهرمانی سال 2018 نوجوانان و جوانان آسیا در گرگانچ ازبکستان و رقابتهای قهرمانی جوانان جهان در تاشکند ازبکستان از 10 بهمن ماه در استان های گلستان و خراسان رضوی آغاز شده بود. برهمین اساس امروز (شنبه 28 بهمن ماه) رکوردگیری نهایی تیم ملی نوجوانان در شهرستان علی آباد کتول و دوشنبه (30 بهمن ماه) در شهر مشهد مقدس برگزار می شود.

رکوردگیری نهایی و رسمی نفرات حاضر در اردوی تیم ملی نوجوانان کشورمان عصر امروز (28 بهمن ماه) با قضاوت سه داور ملی در سالن پوریای ولی شهرستان علی آباد کتول با حضور علی مرادی رئیس و محسن بیرانوند دبیر فدراسیون برگزار و وزنه بردارانی که عملکرد ضعیفی نسبت به بقیه ملی پوشان داشته باشند از جمع اردونشینان جدا می شوند.

همچنین رکوردگیری تیم ملی جوانان روز دوشنبه (30 بهمن ماه) در سالن تختی مشهد با حضور رئیس و دبیر فدراسیون به صورت رسمی و قضاوت داوران ملی کشور برگزار خواهد شد. در این بین وزنه برداران با رکوردهای پایین تر خط می خوردند.

برهمین اساس، اردوی مرحله بعد تیم های ملی نوجوانان و جوانان همزمان از یکم اسفند ماه در شهرستان گرگان آغاز و تا 27 اسفند ماه به طول خواهد انجامید.

رقابتهای قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا 31 فروردین ماه تا 10 اردیبهشت ماه سال 97 در شهر گرگانج ازبکستان و قهرمانی جوانان جهان 15 تا 23 تیرماه سال آینده در تاشکند ازبکستان برگزار خواهد شد.