یکشنبه, 26 دی,1395

رکوردهای ورودی مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشور اعلام شد

وزنه برداران در اهواز آماده تست دوپینگ باشند

رکوردهای ورودی مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشور اعلام شد

کمیته مسابقات فدراسیون وزنه برداری ضمن اعلام رکوردهای ورودی مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشور کتباً به هیأت های سراسر کشور اعلام کرد که وزنه بردارانشان قطعاً برای حضور در رقابت های کشوری اهواز باید آماده دادن تست دوپینگ باشند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ رقابت های وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان کشور، نکوداشت حضرت آیت الله موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان، از 18 لغایت 22 بهمن ماه در شهرستان اهواز برگزار می شود. هیأت های وزنه برداری استان ها سراسر کشور، موظف هستند تا شنبه (9بهمن ماه) لیست اسامی تیم خود را با ذکر رکوردهای تقریبی متشکل از 8 وزنه بردار، دو وزنه بردار رزرو، دو مربی، یک داور و یک سرپرست را تکمیل کرده و به فدراسیون وزنه برداری از طریق فکس شماره 44739234 ارسال نمایند.تیم هایی که بعد از این تاریخ اعلام آمادگی نمایند حق شرکت در مسابقات را نخواهند داشت.

 

همچنین؛ این مسابقات دارای رکورد ورودی است و شرکت کنندگان باید باتوجه به رکوردهای زیر در مسابقات حاضر شوند.

با هماهنگی ستاد ملی مبارزه با دوپینگ( نادو)در این مسابقات از ورزشکاران، تست دوپینگ بعمل خواهد آمد. کلیه ورزشکاران موظف هستند در محل مسابقات حضور داشته باشند، تا چنانچه ستاد ملی مبارزه با دوپینگ ورزشکاری را برای اخذ تست دوپینگ احضار کند، وی سریعا به افسران نادو مراجعه نماید. زیرا در غیر اینصورت عدم حضور وزنه بردار به منزله مثبت اعلام شدن تست دوپینگ وی بوده و طبق قانون با وی برخورد می شود.

باتوجه به نیاز مربیان به آشنایی با مباحث روانشناسی ورزشی، کمیته مربیان در نظر دارد یک دوره کلاس دانش افزایی روانشناسی ورزشی برای مربیان در این دوره از مسابقات برگزار نماید، لذا کلیه مربیان شرکت کننده ملزم به شرکت در کلاس مذکور می باشند و در پایان به کلیه شرکت کنندگان گواهی شرکت اهداء خواهد شد.

گفتنی است؛ جلسه تاییدیه نهایی این دوره از مسابقات رأس ساعت 15 روز دوشنبه (18بهمن ماه) تشکیل می شود و حضور مربی یا سرپرست تیم در جلسه الزامی است، تا تغییرات نهایی تیم ها در جلسه تأییدیه نهایی انجام شود.همچنین در کنگره مسابقات هیچ گونه تغییری در ترکیب تیم ها داده نخواهد شد. کنگره مسابقات نیز رأس ساعت 21 روز دوشنبه (18بهمن ماه) برگزار می شود.

لازم به ذکر است، رقابت ها در سالن وزنه برداری شهدای وزنه بردار خوزستان، واقع در خیابان زیتون کارگری- خیابان شهید طاهری برگزار می شود و محل اسکان تیم ها : اهواز- فلکه فرهنگ شهر- بلوار کارگر شرقی نرسیده به جاده ساحلی شرقی- روبروی تقاطع شهرک برق مجتمع خوابگاهی بوستان- دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز خواهد بود.