پنجشنبه, 07 اردیبهشت,1396

رقابت های وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان آسیا – ترکمنستان

صالح چراغی: تمام تلاش من و بیگلری کسب مدال در قهرمانی آسیاست

رقابت های وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان آسیا – ترکمنستان
ملی پوش وزنه برداری دسته85 کیلوگرم گفت: امیدوارم نتیجه ای بگیریم که شایسته مردم ایران باشد.

به گزارش روابط فدراسیون وزنه برداری؛
صالح چراغی وزنه بردار جوان دسته 85 کیلوگرم ایران درخصوص رقابت های وزنه برداری قهرمانی آسیا در عشق آباد ترکمنستان؛ تصریح کرد: سطح مسابقات تا دسته 77 کیلوگرم بالا بوده و در هر وزن رکوردهای بالایی زده شده است. امیدوارم، من و بیگلری در دسته 85 کیلوگرم بتوانیم وزنه‌های خوبی را به ثبت برسانیم. مسابقات از سطح بالایی برخوردار است، رقابت در اوزان 69 و 77 کیلوگرم سنگین دنبال شد و به خصوص وزنه برداران دسته 77 کیلوگرم وزنه‌های بالایی را به نام خود ثبت کردند.

وی در خصوص رقابت با هم تیم خود در دسته 85 کیلوگرم(مرتضی بیگلری) تاکید کرد: من و مرتضی بیگلری بیشتر از اینکه رقیب باشیم رفیق هستیم، با هم روی یک تخته تمرین می‌کنیم و امیدوارم امروز هر دو نتیجه بگیریم. حضور دو نفر در یک وزن اعتماد به نفس ما را بالا می برد و برای وزنه‌برداران روحیه است. این شرایط باعث می شود تا با انگیزه زیاد مدال های خوشرنگ تر را به خود اختصاص بدهیم.

ملی‌پوش وزنه‌برداری ایران با اشاره به اهمیت دسته 85 کیلوگرم اظهار کرد: دسته 85 کیلوگرم همیشه برای کشورمان اهمیت داشته و ورزشکاران به نامی در آن وزنه زده اند. قهرمانانی همچون شاهین نصیری نیا و کیانوش رستمی در این وزن از بهترین ها بوده اند و امیدوارم ما هم بتوانیم در این دسته نتیجه خوبی بگیریم.

چراغی در پایان خاطرنشان کرد: تمام تلاش من و بیگلری کسب مدال در قهرمانی آسیاست تا این گونه دل مردم ایران، خانواده مان را شاد کنیم و در نهایت خودمان هم خوشحال شویم. امیدوارم نتیجه ای بگیریم که شایسته مردم ایران باشد.