چهارشنبه, 06 اردیبهشت,1396

رقابت های وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان آسیا- ترکمنستان

نفرات برتر سه وزن نخست مشخص شدند

رقابت های وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان آسیا- ترکمنستان
وزنه بردارانی از چین، کره شمالی و قزاقستان مدال های طلای سه وزن نخست رقابت های قهرمانی بزرگسالان آسیا را از آن خود کردند.

  

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ پس از گذشت سه روز از رقابت های وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان آسیا در شهر عشق آباد ترکمنستان، نفرات برتر اوزان 56، 62 و 69 کیلوگرم مشخص شدند.
گفتنی است؛ در دسته 56 کیلوگرم “لونگ دچنگ” از چین با مجموع 273 کیلوگرم به مقام قهرمانی و مدال طلا دست یافت و “لی فابین” دیگر وزن بردار چینی با مجموع 272 کیلوگرم به نشان نقره رسید. “کوک توآن” از ویتنام با مجموع271 کیلوگرم به مدال برنز دست پیدا کرد.
همچنین؛ در دسته 62 کیلوگرم “بوم چول” از کره شمالی با مجموع 301 کیلوگرم، مدال طلا را به خود اختصاص داد.”وان ترن” از ویتنام با مجموع 299 کیلوگرم به مدال نقره دست یافت و “مین هائو” از چین با مجموع295 کیلوگرم نشان برنز را گرفت.
بنابراین گزارش؛ در دسته 69 کیلوگرم “آلبرت لیندر” از قزاقستان با مجموع335 کیلوگرم مدال طلا را کسب کرد. “چول” از کره شمالی با مجموع331 کیلوگرم به نشان نقره دست یافت و مدال برنز نیز به “لودونگ فنگ” با مجموع 325 کیلوگرم از چین رسید.
لاز به ذکر است؛ تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان کشورمان با سرمربی گری سجاد انوشیروانی و حضور 8 وزنه بردار در این دوره از رقابت ها شرکت کرده است و جابر بهروزی نخستین ملی پوش کشورمان امروز(چهارشنبه6 اردیبهشت) از ساعت 19:30 به روی تخته می رود.