شنبه, 16 دی,1396

رقابت های قهرمانی بزرگسالان کشور برگزار می شود

17 تا 21 بهمن ماه در اهواز

رقابت های قهرمانی بزرگسالان کشور برگزار می شود

رقابت های وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان کشور از 17 تا 21 بهمن ماه در شهرستان اهواز برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ رقابت های وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان کشور (جام تدبیر و امید) از 17 تا 21 بهمن ماه در شهرستان اهواز برگزار می شود. هیأت های وزنه برداری استان ها سراسر کشور، موظف هستند تا دوشنبه (2بهمن ماه) لیست اسامی تیم خود را با ذکر رکوردهای تقریبی متشکل از 8 وزنه بردار، دو وزنه بردار رزرو، دو مربی، یک داور و یک سرپرست را تکمیل کرده و به فدراسیون وزنه برداری از طریق فکس شماره 44739234 ارسال نمایند.تیم هایی که بعد از این تاریخ اعلام آمادگی نمایند حق شرکت در مسابقات را نخواهند داشت.

این مسابقات دارای رکورد ورودی است و شرکت کنندگان باید باتوجه به رکوردهای زیر در مسابقات حاضر شوند.

با هماهنگی ستاد ملی مبارزه با دوپینگ(نادو) در این مسابقات از ورزشکاران، تست دوپینگ بعمل خواهد آمد. کلیه ورزشکاران موظف هستند در محل مسابقات حضور داشته باشند، تا چنانچه ستاد ملی مبارزه با دوپینگ ورزشکاری را برای اخذ تست دوپینگ احضار کند، وی سریعا به افسران نادو مراجعه نماید. زیرا در غیر اینصورت عدم حضور وزنه بردار به منزله مثبت اعلام شدن تست دوپینگ وی بوده و طبق قانون با وی برخورد می شود.

جلسه تاییدیه نهایی این دوره از مسابقات رأس ساعت 15 روز سه شنبه (17بهمن ماه) برگزار می شود و حضور مربی یا سرپرست تیم در جلسه الزامی است، تا تغییرات نهایی تیم ها در جلسه تأییدیه نهایی انجام شود.همچنین در کنگره مسابقات هیچ گونه تغییری در ترکیب تیم ها داده نخواهد شد. کنگره مسابقات نیز رأس ساعت 21 روز سه شنبه (17بهمن ماه) برگزار می شود.

* رقابت ها در سالن وزنه برداری شهدای وزنه بردار خوزستان، واقع در خیابان زیتون کارگری- خیابان شهید طاهری برگزار می شود.

* محل اسکان تیم ها؛ اهواز، خیابان شریعتی، بین چهار راه نادری و چهار راه زند، پشت سینما اکسین، مجتمع ورزشی شهید باهنر(کلوپ واحدی) خواهد بود.