دوشنبه, 29 آذر,1395

رقابتهای وزنه برداری قطر کاپ، میدان بزرگی برای جوانان کشورمان بود

مرادی:ذوب آهن در جام باشگاهها بدشانس بود

رقابتهای وزنه برداری قطر کاپ، میدان بزرگی برای جوانان کشورمان بود

دارنده مدال طلای بازی های المپیک 2016 ریو معتقد است؛ بخاطر بدشانسی در اوزان بالا و مصدومیت وزنه برداران مان، تیم ذوب آهن اصفهان قهرمانی جام باشگاههای آسیا را از دست داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ سهراب مرادی دارنده مدال طلای بازی های المپیک 2016 ریو در خصوص حضور در باشگاههای آسیا و قطر کاپ تاکید کرد: رقابتهای وزنه برداری جام باشگاههای آسیا نسبت به دوره های گذشته، سطح بالاتری داشت و به دلیل حضور وزنه برداران ایرانی در این دوره از مسابقات جذابتر دنبال شد. جوانانی که از کشورمان در این رقابتها حاضر شدند، برای نخستین بار در میادین بین المللی وزنه می زنند و این تجربه بزرگی برای آنها بود.

وی در خصوص آمادگی اش در این دوره از رقابتهای جام باشگاههای آسیا تصریح کرد: بعد از المپیک تمریناتم را برای حضور در مسابقات قطرکاپ از سر گرفتم و با 90 درصد آمادگی در این رقابتها حاضر شدم. در دسته 94 کیلوگرم، حریفان خیلی خوبی همچون؛ سید ایوب موسوی و رضا دهدار از کشورمان را پیشرو داشتم. رقابت در این دسته تا حدودی جذاب و هیجان انگیز برای من دنبال شد.

مرادی در خصوص قرار گرفتن تیم وزنه برداری ذوب آهن اصفهان بر خلاف پیش بینی ها در جایگاه سوم جام باشگاهها؛ اظهار کرد: تیم وزنه برداری ذوب آهن برای قهرمانی لیگ برتر و رقابتهای جام باشگاههای آسیا بسته شده و با کمی بدشانسی دستمان از جام قهرمانی باشگاهی آسیا دور ماند. به طور مثال؛ در لحظات آخر اعزام تیم به قطر، رضا قاسمی در دسته 69 کیلوگرم ویزایش صادر نشد.در رقابتهای وزنه برداران دسته 105+ کیلوگرم حامد مجیدی نیز با مصدومیت روبرو شد.این بدشانسی ها دست به دست هم داد تا به قهرمانی جام باشگاههای آسیا دست پیدا نکنیم.

وی در خصوص حضور در اردوی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان تاکید کرد: روز گذشته با سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی صحبت کرده ام تا در دور جدید اردوهای تیم ملی شرکت داشته باشم. در هر حال تابع فدراسیون وزنه برداری و کادر فنی تیم ملی هستم.تمام تمرکزم فعلاً برای حضور در رقابتهای قهرمانی بزرگسالان آسیاست تا بهترین مدال این پیکارها را نیز بدست آورم