پنجشنبه, 02 دی,1395

رقابتهای هفته سوم لیگ برتر وزنه برداری- خوزستان

سهراب مرادی در صدر دسته 94 کیلوگرم ایستاد

رقابتهای هفته سوم لیگ برتر وزنه برداری- خوزستان

سهراب مرادی دارنده مدال طلای بازی های المپیک 2016 ریو که عضو تیم وزنه برداری ذوب آهن اصفهان است، با احتساب رکوردهایش در جام باشگاههای آسیا در صدر جدول وزنه برداران دسته 94 کیلوگرم ایستاد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، لیگ برتر وزنه برداری باشگاههای کشور در هفته سوم با رقابت وزنه برداران دسته 94 کیلوگرم پیگیری شد که سه وزنه بردار در اهواز روی تخته رفتند و همچنین سه وزنه بردار رکوردهای شان در جام باشگاههای آسیا مورد محاسبه قرار گرفت.برهمین اساس سهراب مرادی که توانسته بود در مسابقات بین المللی قطر کاپ و جام باشگاههای آسیا به قهرمانی برسد، رکوردهایش در هفته سوم محاسبه شد تا با مجموع 382 کیلوگرم به مقام نخست دست یابد.

گفتنی است؛ سهراب مرادی درحرکت یکضرب 166 کیلوگرم، حرکت دوضرب 216 کیلوگرم و با مجموع 382 کیلوگرم اول شد و پس از وی، محمد زارعی وزنه بردار تیم رعد پدافند، بامهار وزنه 166 کیلویی در حرکت یکضرب و همچنین ثبت وزنه 204 کیلوگرم در حرکت دوضرب، با حدنصاب مجموع 370 کیلوگرم به مقام دومی دست یافت.

لازم به ذکر است؛ در حالی که سید ایوب موسوی وزنه بردار مناطق نفت خیز جنوب خوزستان، در حرکت یکضرب 162 کیلوگرم، حرکت دوضرب 207 کیلوگرم و با مجموع 369 کیلوگرم در جام باشگاههای آسیا به مدال نقره دست یافته بود در هفته سوم لیگ برتر وزنه برداری باشگاههای کشور به مقام سوم رسید.

براساس این گزارش؛ رضا دهدار از ملی حفاری با مجموع 367 کیلوگرم، رضا ناصری از مناطق نفت خیز جنوب با مجموع 342 کیلوگرم و مجتبی نوری از رعد پدافند با مجموع 315 کیلوگرم به ترتیب در جایگاههای چهارم، پنجم و ششم دست یافتند.