یکشنبه, 10 تیر,1397

رقابتهای قهرمانی نوجوانان کشور، 26تیرماه در کرج برگزار می شود

رده سنی 13 تا 15 سال

رقابتهای قهرمانی نوجوانان کشور، 26تیرماه در کرج برگزار می شود

رقابتهای وزنه برداری قهرمانی نوجوانان ( 13 تا 15 سال) کشور از 26 تا 30 تیرماه در استان البرز، شهرستان کرج برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ رقابتهای قهرمانی نوجوانان رده سنی 13، 14 و 15 سال سراسر کشور (متولدین سالهای 1382، 1383 و 1384 ) از 26 تا 30 تیرماه در استان البرز و شهرستان کرج برگزار می شود.هیئت های وزنه برداری استان ها که قصد شرکت در این دوره مسابقات را دارند، باید تا روز یکشنبه (23 تیرماه) لیست اسامی تیم خود را در فرم ضمیمه با رکوردهای تقریبی متشکل از هشت وزنه بردار، دو وزنه بردار رزرو، دو مربی، یک داور و یک سرپرست را به کمیته مسابقات فدراسیون وزنه برداری ارسال کنند. برهمین اساس عدم ارسال فرم در زمان مقرر به منظور انصراف از شرکت در مسابقات تلقی خواهد شد.

مسابقات دارای رکورد ورودی است و باید تمامی شرکت کنندگان با توجه به این رکوردها در مسابقات شرکت کنند. جدول رکوردهای ورودی این رقابتهای به شرح زیر است:

جلسه تأییدیه نهایی این رقابتها، راس ساعت 16 بعدازظهر وجلسه کنگره نیز ساعت 22 شب سه شنبه (26 تیرماه) با حضور مسئولان برگزاری مسابقات فدراسیون وزنه برداری و نماینده تمامی تیم های شرکت کننده برگزار می شود.

کلیه ورزشکارانی که نامشان در لیست تیم های شرکت کننده در جلسه تائیدیه ثبت شده باشد، موظفند در زمان مسابقات در محل مسابقات حضور داشته باشند. چنانکه افسران ستاد ملی مبارزه با دوپینگ، ورزشکاری را جهت انجام تست دوپینگ احضار نمایند، عدم حضور ورزشکار به منزله مثبت اعلام شدن تست دوپینگ نامبرده خواهد بود.

محل پذیرش تیم ها؛ کرج – چهار راه مصباح – بلوار امامزاده حسن – جنب مصلی نماز جمعه – مهمانسرای پردیس دانشگاه کشاورزی است.