چهارشنبه, 08 شهریور,1396

رقابتهای قهرمانی جوانان، اواخر شهریورماه در مراغه برگزار می شود

رکوردهای ورودی اوزان مختلف اعلام شد

رقابتهای قهرمانی جوانان، اواخر شهریورماه در مراغه برگزار می شود
رقابتهای وزنه برداری قهرمانی جوانان (زیر 21 سال) کشور از 26 تا 30 شهریور در استان آذربایجان شرقی شهرستان مراغه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ رقابتهای قهرمانی جوانان زیر 21 سال سراسر کشور (متولدین سالهای 1376، 1377، 1378، 1379 و 1380 ) از 26 تا 30 شهریور در استان آذربایجان شرقی و شهرستان مراغه برگزار می شود.
مسابقات دارای رکورد ورودی است و باید تمامی شرکت کنندگان با توجه به این رکوردها در مسابقات شرکت کنند. جدول رکوردهای ورودی رقابتهای جوانان زیر 21 سال به شرح زیر است:

هیأت های وزنه برداری استان ها که قصد شرکت در این دوره مسابقات را دارند، باید تا یکشنبه (19 شهریورماه) لیست اسامی تیم خود را در فرم ضمیمه با رکوردهای تقریبی متشکل از هشت وزنه بردار، دو وزنه بردار رزرو، دو مربی، یک داور و یک سرپرست را به کمیته مسابقات فدراسیون وزنه برداری ارسال کنند. برهمین اساس عدم ارسال فرم در زمان مقرر به منظور انصراف از شرکت در مسابقات تلقی خواهد شد.

جلسه تأییدیه نهایی رقابتهای قهرمانی جوانان رده سنی زیر 21 سال کشور راس ساعت 15 بعدازظهر وجلسه کنگره نیز ساعت 22 شب یکشنبه (26 شهریورماه) با حضور مسئولان برگزاری مسابقات فدراسون وزنه برداری و نماینده تمامی تیمهای شرکت کننده برگزار می شود. 

کلیه ورزشکارانی که نامشان در لیست تیم های شرکت کننده در جلسه تائیدیه ثبت شده باشد موظفند در زمان مسابقات در محل مسابقات حضور داشته باشند. لذا چنانکه ستاد ملی مبارزه با دوپینگ ورزشکاری را جهت انجام تست دوپینگ احضار نماید، عدم حضور ورزشکار به منزله مثبت اعلام شدن تست دوپینگ نامبرده خواهد بود.

بخشنامه:مسابقات وزنه برداری قهرمانی جوانان.pdf