ﺳﻪشنبه, 23 خرداد,1396

رضا بیرالوند:

دنبال خوشرنگ ترین مدال هستم

رضا بیرالوند:
ملی پوش دسته 94 کیلوگرم تیم ملی وزنه برداری جوانان کشورمان معتقد است؛ آمادگی بالایی برای حضور در مسابقات جهانی جوانان در ژاپن دارم و به دنبال دشت خوشرنگ ترین مدال هستم. 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ رضا بیرالوند ملی پوش دسته 94 کیلوگرم تیم ملی وزنه برداری جوانان کشورمان در خصوص آماده سازی این تیم برای حضور در رقابت های جهانی ژاپن، اظهار کرد: تمرینات تیم ملی وزنه برداری جوانان زیر نظر محمدحسین برخواه سرمربی و علی اکبر خورشیدی فر مربی تیم ملی، به مدت 5 ماه در کمپ تیم های ملی وزنه برداری انجام شد. تمامی نفرات اعزامی به رقابت های جهانی ژاپن در این مدت با زحمات کادر فنی رکوردهای خوبی را به نام خود ثبت کردند و از هر لحاظ آماده حضور در این رقابت های هستند.
وی در خصوص شرایط آمادگی خودش نیز تصریح کرد: خدا را شکر با تمرینات منظم و مداومی که در اردوی تیم ملی داشتم، شرایط ایده آل و مناسبی دارم. البته مصدومیتی کهنه هم از ناحیه آرنج دارم که امیدوارم در روز مسابقه اذیتم نکند.
قهرمان آسیا در خصوص حریفانش در دسته 94 کیلوگرم رقابت های قهرمانی جوانان جهان در ژاپن تاکید کرد: دو رقیب خیلی سرسخت از کشور ازبکستان دارم که رکورد اولیه آنها برای این مسابقات به میزان 370 کیلوگرم است. فرخودبک سوبیروف ازبکستانی نیز سال قبل در رقابت های جوانان جهان به میزبانی تفلیس گرجستان به مدال طلا دست یافت و همچنین امسال هم در مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا در عشق آباد ترکمنستان به مقام قهرمانی رسید، جدی ترین رقیبم در این دوره از پیکارها به حساب می آید.
دارنده مدال برنز رقابت های جوانان جهان در سال 2016 تفلیس گرجستان در خصوص رکوردهای که جابجا کرده است، گفت: رکوردهای بالایی را در تمرینات به ثبت رسانده ام و امیدوارم با مهار مجدد این وزنه ها در روز مسابقه به خوشرنگ ترین مدال دست پیدا کنم.