یکشنبه, 30 اردیبهشت,1397

رشیدی: ملی پوشان همدل شده اند تا دوباره قهرمان جهان شوند

در اردوی سطح ارتفاع شهر مریانج

رشیدی: ملی پوشان همدل شده اند تا دوباره قهرمان جهان شوند

سرمربی تیم های ملی پایه ای کشورمان گفت: ملی پوشان در اردوی همدان با روحیه و انگیزه بالا تمرینات خود را انجام می دهند و در فضای بسیار مناسب تمرینی، همدل شدند تا مجدداً به قهرمانی جهان دست پیدا کنند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛
حمید رشیدی سرمربی تیم های ملی نوجوانان و جوانان کشورمان در خصوص تمرینات ملی پوشان این رده سنی در اردوی همدان اظهار داشت: این مرحله از اردوی سطح ارتفاع مریانج همدان برای آمادگی تیم جوانان و تیم نوجوانان جهت شرکت در رقابتهای قهرمانی جهان و بازی های المپیک نوجوانان طراحی شده است. تمرینات به گونه ای است که باید وزنه برداران در طول این اردو از نظر سطح فنی و افزایش قدرت به مرحله بالایی برسند و با فرم ایده آل فنی و آمادگی به تهران بازگردیم.

وی ادامه داد: محل برگزاری اردوی ملی پوشان نوجوان و جوان وزنه برداری کشورمان، از لحاظ امکانات و تجهیزات در سطح بالایی قرار دارد. مجموعه ورزشی شهید حاجی بابایی در شهر مریانج به صورت یک کمپ بسیار ایده آل برای تیم های ورزشی آماده شده است. تمامی ساختمان ها از جمله؛ هتل، سالن تمرین و استخر به یکدیگر نزدیک هستند و کادر فنی می تواند برنامه آماده سازی نفرات را به خوبی ساماندهی  کند.

رشیدی در خصوص تمرین یک هفته اخیر اردونشینان، تاکید کرد: نفرات با روحیه و انگیزه بالا تمرینات خود را انجام دادند و در فضای بسیار مناسب تمرینی، همدل شدند تا مجدداً به قهرمانی جهان دست پیدا کنند. همچنین در روزهای ابتدایی اردوی همدان با رای گیری تمامی ملی پوشان و کادر فنی، رحمان اورامه به عنوان کاپیتان تیم ملی وزنه برداری جوانان انتخاب شد.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری پایه ای در خصوص برگزاری برنامه های فرهنگی و تفریحی در این اردو، تصریح کرد: برای بیرون آمدن از فشار یک هفته ای تمرینات، در روز جمعه هفته گذشته برنامه فرهنگی و تفریحی را برای بالا بردن روحیه نفرات حاضر در اردو داشتیم. ملی پوشان و کادر فنی بر سر مزار شهدای گمنام در ارتفاعات کوه الوند حضور پیدا کردند و همچنین از آثار باستانی گنج نامه بازدید نمودند که برهمین اساس از زحمات دکتر محمد زارعی رئیس، امیر حسین حسنی دبیر و همکارانشان در هیئت وزنه برداری استان همدان تشکر می کنم.
  
رشیدی در پایان خاطرنشان کرد: از آقای رسول منعم مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان، جناب حسینی رئیس ورزش و جوانان شهر مریانج و مدیریت مجموعه ورزشی حاجی بابایی سپاسگذارم که همکاری بسیار خوبی را برای برپایی و برگزاری این اردو داشتند.