یکشنبه, 23 اردیبهشت,1397

رشیدی: اردوی همدان از اهمیت بالایی برخوردارست

رکوردگیری از ملی پوشان به عمل نمی آید

رشیدی: اردوی همدان از اهمیت بالایی برخوردارست

سرمربی تیمهای ملی پایه گفت: اردوی همدان اهمیت ویژه ای در آماده سازی ملی پوشان جوان و نوجوان برای مسابقات مهم پیشرو خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ حمید رشیدی سرمربی تیم های ملی رده سنی پایه وزنه برداری کشورمان در خصوص برگزاری اردوی شهر همدان اظهار داشت: اردوی 3 هفته ای در همدان برای آماده سازی مسابقات جهانی جوانان و المپیک نوجوانان، با حضور 13 ملی پوش نوجوانان و جوانان و همچنین سه وزنه بردار مستعد رده سنی جوانان این استان از روز گذشته (شنبه 22 اردیبهشت ماه) آغاز شد و 11خردادماه این اردوی سطح ارتفاع به پایان می رسد.

وی ادامه داد: دکترمحمد زارعی رئیس و امیرحسین حسنی دبیر هیئت وزنه برداری استان همدان برای اسقرار، اسکان و تغذیه اعضای تیم های ملی نوجوانان و جوانان زحمات زیادی را متحمل شدند. این عزیران به نحوه احسن مقدمات برپایی اردو را فراهم کردند تا بدون کمی وکاستی تمرینات برگزار شود و به نوبه خودم از آنها سپاسگذارم.

رشیدی در خصوص آمادگی هر چه بهتر اردونشینان جوان و نوجوان وزنه برداری کشورمان خاطرنشان کرد: اردوی همدان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید تمامی برنامه های فنی را برای آماده سازی نفرات حاضر در تمرینات پیاده کنیم. ضمناً در این مرحله از اردو رکوردگیری رسمی از ملی پوشان به عمل نخواهد آمد.

رقابتهای جهانی جوانان طی روزهای 15 تا 23 تیرماه در تاشکند ازبکستان و المپیک نوجوانان از 14 تا 26 مهرماه در بوینس آیرس آرژانتین برگزار می شود.