دوشنبه, 13 آذر,1396

رستمی نقره گرفت و میری هفتم شد

پایان حرکت یکضرب دسته 85 کیلوگرم

رستمی نقره گرفت و میری هفتم شد

رستمی در حرکت یکضرب با مهار وزنه 174 کیلویی به مدال نقره رسید و میری با مهار وزنه 155 کیلوگرم در جایگاه هفتم قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ ششمین روز از رقابتهای وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان جهان به میزبانی شهر آناهیم ایالت کالیفرنیا آمریکا، با حضور کیانوش رستمی و علی میری دو ملی پوش وزنه برداری کشورمان در رقابت گروه A دسته 85 کیلوگرم همراه بود. برهمین اساس ملی پوشان 85 کیلویی وزنه برداری کشورمان از ساعت 23:30 شب با حریفانی از داویدزه از گرجستان، جردن از فرانسه، مندز شیلی، مسیج لهستان، پیزالتو از ایتالیا، دانگ کره جنوبی، یاماماتو از ژاپن، تام از آلمان و مورنو از کلمبیا مقابله کردند.
در این وزن علیمف از ازبکستان یکی از حریفان سر سخت گروه A دسته 85 کیلوگرم از ابتدا به روی صحنه مسابقه حضور پیدا نکرد و در جدول به صورت انصراف اعلام شد.
علی میری ابتدا دو مرتبه وزنه 155 کیلوگرم را مهار نکرد ولی در مرتبه سوم موفق به مهار این وزنه شد تا در جدول مسابقه این وزن باقی بماندو با ثبت این وزنه در حرکت یکضرب در جایگاه هفتم جای گرفت.
کیانوش رستمی ابتدا وزنه 170 کیلویی را بالای سر برد ولی در مرتب دوم وزنه 174 کیلوگرم را مهار نکرد ولی برای سومین مرتبه این وزنه را مهار کرد تا باثبت وزنه 174 کیلوگرم، مدال نقره را از آن خود کرد.
مندز از شیلی با مهار وزنه 175 کیلویی مدال طلا حرکت یکضرب را به خود اختصاص داد.
آنونیوپزالتو از ایتالیا وزنه 162 کیلوگرم را زودتر از وزنه برداران دیگر به این وزنه رسید و در جایگاه سوم ایستاد.