چهارشنبه, 18 فروردین,1395

ربیعی:

طبق برنامه ریزی قبلی به جلو قدم برمی داریم

ربیعی:

مربی تیم ملی جوانان وضعیت اردوی آماده سازی در شهرستان ارومیه را خوب ارزیابی کرد و گفت: تیم ملی جوانان با نظم خاصی تمرینات آمادگی خود را در اردوی آماده سازی دنبال می کند و طبق برنامه ریزی قبلی به جلو حرکت می کنیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسون وزنه برداری؛ وحید ربیعی مربی تیم ملی وزنه برداری جوانان در خصوص اردوی این تیم در استان آذربایجان غربی تصریح کرد: شرایط اردوی تیم ملی جوانان در شهرستان ارومیه مناسب و ایده آل دنبال می شود. امیدوارم با این شرایط مطلوب وزنه برداران جوان به بهترین شکل خود را آماده رقابتهای جهانی گرجستان کنند.
مربی تیم ملی جوانان در خصوص میزبانی شهرستان ارومیه تاکید کرد: میزبانی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی، هیات وزنه برداری استان وهیات وزنه برداری شهر ارومیه بسیار مناسب است . در تمام موارد از جمله اسکان، تغذیه و تجهیزات شرایط بسیار خوبی را برای نفرات تیم ملی جوانان فراهم کردند. از مسئولان این شهر برای برگزاری این اردو تشکر می کنم.
ربیعی در خصوص حمایت های فدراسیون وزنه برداری از تیم ملی جوانان خاطرنشان کرد: علی مرادی رییس فدراسیون وسایر مسئولان قول حمایت کامل را از تیم ملی جوانان داده اند. تا به امروز نیز به نحو شایسته ای از تیم ملی جوانان حمایت کردند.