ﺳﻪشنبه, 10 اردیبهشت,1398

رئیس کمیته ملی المپیک از فدراسیون وزنه برداری بازدید کرد

با حضور در اردوی تیم ملی جوانان

رئیس کمیته ملی المپیک از فدراسیون وزنه برداری بازدید کرد

دکتر صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک در اردوی تیم ملی وزنه‌برداری جوانان حضور پیدا کرد و با نفرات حاضر در اردو به گفت وگو پرداخت.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛
دکتر سید رضا صالحی امیری، ظهر امروز (سه شنبه 10 اردیبهشت ماه) به همراه شاهرخ شهنازی دبیر کل کمیته المپیک، کیکاووس سعیدی خزانه دار و علیرضا رحیمی عضو هیات اجرایی و مشاور رئیس کمیته ملی المپیک در تمرین تیم ملی وزنه‌برداری جوانان حضور پیدا کرد و از اردوی ملی پوشان جوانان بازدید به عمل آورد. دکتر صالحی امیری در این بازدید، دقایقی برای ملی پوشان جوانان صحبت کردند.

در این بازدید محسن بیرانوند دبیر فدراسیون وزنه برداری، محمد نصیری اسطوره وزنه برداری ایران و جهان و قهرمان المپیک، استاد ذهتاب، دکتر حکمت پور، استاد عربشاهی، منوچهر رضاخانی رئیس کمیته داوران، محسن جلیلی رئیس کمیته مسابقات و سایر پیشکسوتان حضور داشتند. 

بهداد سلیمی قهرمان وزنه برداری جهان و المپیک هم در تمرین تیم ملی جوانان حضور داشت و رئیس کمیته المپیک به محض دیدن وی، جویای احوال دارنده مدال طلای المپیک لندن شد.

در پایان، علیرضا یوسفی دارنده مدال طلای بازیهای المپیک 2018 جوانان، ضمن تشکر از رئیس فدراسیون وزنه برداری به خاطر برگزاری اردوها با شرایط مناسب برای تیمهای پایه، عنوان داشت: تمرینات بدون هیچ کمبود و ضعفی برای شرکت در مسابقات بین المللی زیر نظر مربیان و کادر فنی پیگیری می شود.

تیم ملی وزنه برداری جوانان کشورمان برای حضور در رقابتهای قهرمانی 2019 جهان که 7 تا 17 خردادماه در فیجی برگزار خواهد شد، خود را آماده می کند. همچنین شاهو جوانمردی و آرش وطنخواه مربیان حاضر در این مرحله از اردوها هستند.