ﺳﻪشنبه, 16 بهمن,1397

رئیس هیئت وزنه برداری استان کهگیلویه و بویراحمد: فعالیت های بسیار خوبی در سال 97 صورت گرفت

به دنبال توسعه وزنه برداری بانوان در استان هستیم

رئیس هیئت وزنه برداری استان کهگیلویه و بویراحمد: فعالیت های بسیار خوبی در سال 97 صورت گرفت

عبدالرحیم کاظمی گفت: فدراسیون وزنه برداری نگاه ویژه ای به هم افزایی استان ها دارند و در سال 97 فعالیت های بسیار خوبی در وزنه برداری استان صورت پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ عبدالرحیم کاظمی در خصوص فعالیت های اخیر وزنه برداری استان کهگیلویه و بویر احمد، اظهار داشت: شهریورماه امسال مرحله اول طرح استعدادیابی و پرورش نخبگان وزنه برداری در منطقه 5 کشور را هیئت وزنه برداری استان کهگیلویه و بویر احمد میزبانی کرد. به همین منظور 100 ورزشکار و مربی در قالب 6 استان درشهرستان گچساران حضور یافتند. فدراسیون نیز نگاه ویژه ای به هم افزایی استان ها دارند و در سال 97 فعالیت های بسیار خوبی در وزنه برداری استان صورت پذیرفت.

وی در خصوص اعزام وزنه برداران این استان به رقابتهای قهرمانی کشور در تمامی رده های سنی نیز تصریح کرد: در بخش اعزام ها هم برای اولین بار در رده های مختلف (نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و حتی در بخش بانوان) وزنه بردار به مسابقات قهرمانی کشور اعزام کردیم. در بخش بانوان 3 ورزشکار به مسابقات قهرمانی کشور در مشهد اعزام شدند که یک مدال طلا و دو نشان برنز را به دست آوردیم.

کاظمی، فعالیت در بخش بانوان استان کهگیلویه و بویراحمد را این گونه توصیف کرد و گفت: خانم پریسا جهانفکریان از بانوان استان هم اکنون عضو تیم ملی هستند و سنگین ترین رکوردها هم متعلق به ایشان است. همچنین با روند رو به رشدی که در وزنه برداری بانوان داشته ایم، قصد توسعه این بخش در سال 98 را داریم.

وی در خصوص بالا بردن دانش مربیان و داوران فعال در وزنه برداری استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: در بخش ارتقاء مدارک کارت داوری و مربیگری نفرات منتخب را به کلاس ها فرستادیم و به امید خدا در سال 98 برگزاری دوره های آموزشی داوری و مربیگری به میزبانی هیئت وزنه برداری استان را در دستور کار داریم که این موضوع جز اولویت های مان است.