یکشنبه, 14 بهمن,1397

رئیس هیئت وزنه برداری استان سیستان و بلوچستان: یک خبرنگار حرفهایم را تحریف کرد

ما تا آخر با مدیریت فدراسیون وزنه برداری هستیم

رئیس هیئت وزنه برداری استان سیستان و بلوچستان: یک خبرنگار حرفهایم را تحریف کرد

رئیس هیئت وزنه برداری استان سیستان و بلوچستان درباره انتشار مطلبی به نقل از وی در یکی از روزنامه ها درباره مجمع سالیانه فدراسیون وزنه برداری، گفت: تمام مطالبی که از طرف من منتشر شده را تکذیب می کنم و حرفهایم برعکس مخابره شده است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، محمد اسحاق نارویی درباره انتشار مطلبی به نقل از وی در یکی از روزنامه ها درباره مجمع سالیانه فدراسیون وزنه برداری، گفت: مجمع سالیانه فرصتی است تا روسای هیئت ها دغدغه ها و مشکلات استان ها را به گوش مسئولان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک برسانند. برهمین اساس با مدیرکل ورزش و جوانان استان هماهنگ کرده بودم تا مسائل این استان محروم را به گوش مدیران حاضر در این جلسه برسانم.

وی ادامه داد: با حضور خانم فرامرزیان معاون توسعه و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان در این مجمع، که یک هفته قبل هم در سیستان و بلوچستان حضور داشتند و مشکلات سخت افزاری شهرستان ها را از نزدیک رصد کرده بودند، بهترین فرصت فراهم شد تا مطالب و دردهای ورزش این استان محروم را ارائه کنم.

نارویی خاطر نشان ساخت: جلسه به گونه ای توسط آقای مهران رئیسی مسئول استان ها اداره شد که به من فرصت صحبت کردن نرسید. من انتظار داشتم که این فرصت فراهم شود تا مشکلات ورزش استان را به گوش مسئولان بالادست می رساندم.

وی افزود: همیشه قدردان زحمات تمامی دست اندرکاران فدراسیون هستیم؛ اما بودجه داده شده به وزنه برداری از سوی کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان کافی نیست. این رشته مدال آور و پر افتخار همیشه جور سایر رشته های ورزشی را در رقابتهای بین المللی، جهانی و المپیک کشیده است.

رئیس هیئت وزنه برداری استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: زمانبندی جلسه مجمع به گونه ای شد که با هماهنگی رئیس فدراسیون، اجازه مرخصی گرفتم و به همراه چند تن از مسئولان و نماینده هیئت ها از مجمع خارج شدیم.

وی ادامه داد: در لحظه خروج از سالن برگزاری جلسه مجمع، خبرنگاری سعی داشت با من مصاحبه کند که بنده هم فقط اظهار داشتم؛ وقت به من داده نشد تا صحبت کنم و چون دیر به پرواز خواهم رسید با وی خداحافظی کردم. تمامی مطالب نادرست که از طرف من در روزنامه انتشار داده را کاملا تکذیب می کنم و حرف های من برعکس مخابره شده است.

نارویی با اظهار تاسف از عملکرد این خبرنگار، متذکر شد: هم اکنون برخی در حال کارشکنی در وزنه برداری کشور هستند؛ اما همانگونه که قبلا نیز اعلام کردیم، تا آخر لحظه پای مدیریت اصولی و تلاشگر فدراسیون ایستاده ایم و هیچگانه بر خلاف پیمان خود عمل نمی کنیم.