شنبه, 22 دی,1397

رئیس فدراسیون وزنه برداری:نامه‌نگاری با فدراسیون بین‌المللی برای حل مشکل کاربران ایرانی

سهراب مرادی با حمایت مردم وزنه بردار سال جهان می شود

رئیس فدراسیون وزنه برداری:نامه‌نگاری با فدراسیون بین‌المللی برای حل مشکل کاربران ایرانی
رئیس فدراسیون وزنه برداری اظهار امیدواری کرد که با حمایت ویژه مردم و به خصوص جامعه بزرگ این رشته ورزشی، سهراب مرادی بتواند عنوان وزنه بردار سال 2018 جهان را از آن خود کند.

علی مرادی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، اظهار داشت: بی تردید سهراب مرادی از وزنه برداران بزرگ تاریخ ایران و جهان است که هم در بعد فنی و هم در بعد اخلاقی، الگویی کم نظیر بوده است. عملکرد او نشان می دهد که چه جایگاهی در تاریخ وزنه برداری جهان و کشورمان دارد و این موضوع بارها به اثبات رسیده است.

وی با اشاره به روند اخذ رای برای انتخاب وزنه بردار سال 2018 جهان توسط فدراسیون بین المللی، عنوان کرد: گزارش های دریافتی و بررسی های صورت گرفته نشان می دهد که مشکلی برای شرکت هموطنان و علاقه مندان به این ورزش در کشورمان برای حضور در رای گیری وجود دارد؛ اما دلیل آن هنوز مشخص نیست.

رئیس فدراسیون کشورمان ادامه داد: برای حل این مشکل، با فدراسیون بین المللی نامه نگاری انجام داده ایم تا در صورت وجود مشکل فنی، رفع شود تا مردم عزیز کشورمان نیز به راحتی در این نظرسنجی شرکت کنند و بتوانند به گزینه مورد نظرشان رای دهند.

مرادی خاطر نشان ساخت: مردم عزیز و علاقه مندان به وزنه برداری با شرکت در این نظرسنجی که در سایت فدراسیون بین المللی قرار دارد، این امکان را فراهم می کنند تا بار دیگر پرچم کشورمان در جهان برافراشته شود. از تمامی ملت شریف می خواهم که در این نظرسنجی شرکت کرده و اطرافیانشان را نیز دعوت کنند تا سهراب مرادی با این حمایت ویژه، به این جایزه که به راستی استحقاق آن را نیز دارد، دست یابد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، فدراسیون بین المللی همچون سالهای گذشته اقدام به انتخاب بهترین وزنه بردار سال 2018 کرده است. برای اساس، سهراب مرادی با چهار وزنه بردار دیگر (یولی ایراوان از اندونزی، لیئو ژیائو جون از چین، سیمون مارتیروسیان از ارمنستان و لاشا تالاخادزه از گرجستان) برای کسب این عنوان رقابت می کند.

سایت فدراسیون بین المللی وزنه برداری (IWF) آخرین مهلت شرکت در این نظرسنجی را 31 ژانویه (11بهمن ماه) اعلام کرده و این انتخاب با رأی مردم انجام می‌شود. کاربران می توانند برای ثبت رأی خود به لینک زیر مراجعه کنند که با توجه به مشکل کنونی، بایستی از فیلترشکن استفاده کنند.
www.iwf.net/best-lifters-2018