شنبه, 17 تیر,1396

رئیس فدراسیون: شایستگی خود را به تمام دنیا ثابت کنید

علی مرادی: برای قهرمانی باید سخت تلاش کرد

رئیس فدراسیون: شایستگی خود را به تمام دنیا ثابت کنید

برای رسیدن به سکوهای برتر رقابت های جهانی و المپیک باید زحمت بکشید و با اعتماد به نفس، شایستگی خود را به تمام دنیا ثابت کنید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری کشورمان در نخستین تمرین تیم های ملی وزنه برداری نوجوانان و جوانان، که از امروز(شنبه 17 تیرماه) در کمپ تیم های ملی آغاز شده است؛ حضور پیدا کرد. وی در بازدید از تمرینات نفرات حاضر در این مرحله از اردو، خطاب به ملی پوشان نکاتی را متذکر شد: قهرمانانی همچون کیانوش رستمی برای کسب مدال های جهانی و المپیک زحمات زیادی را متحمل شدند و حتی در مسابقات رده های سنی جوانان به عنوان بهترین وزنه بردار انتخاب شدند. چون پتانسیل و توانایی در این جوان دیده شد که هم اکنون او بهترین وزنه بردار جهان و رکوردار المپیک است.

وی به نفرات تیم های ملی نوجوانان و جوانان یادآور شد: 80 میلیون ایرانی نظاره گر عملکرد شما در مسابقات بین المللی هستند و برای موفقیت شما دعا می کنند. برای رسیدن به سکوهای برتر رقابت های جهانی و المپیک خودتون را باور کنید و شایستگی خود را به تمام دنیا ثابت کنید.

در ادامه محمد حسین برخواه سرمربی تیم های ملی وزنه برداری پایه کشورمان صحبت های فنی را برای ملی پوشان نوجوانان و جوان داشت و از زحمات رئیس فدراسیون برای برپایی این اردو تشکر کرد.

گفتنی است؛ این اردو از امروز(شنبه 17 تیر) در کمپ تیم های ملی آغاز شده است و به مدت دو هفته ادامه دارد. نفرات تیم ملی جوانان عبارتند از: مصطفی زارعی، عباس زندی، رضا بیرالوند ، حسین غزالیان ، قاسمعلی محمدپور، رامین ولی پور، رحمان اورامه، محسن ایمانی، حسین سلطانی هستند . همچنین نفرات تیم ملی نوجوانان متشکل از: امیرضا عسگری دون، مهدی پاپی، افشین طاهری، حسین ساکی ، حمیدرضا زارع و روح اله بیرالوند می باشند. محمدحسین برخواه سرمربی، علی اکبر خورشیدی فرد و علی امینی فرد کادر فنی تیم های ملی پایه هستند.

بنابر این گزارش، کیانوش رستمی رکوردار و دارنده مدال طلای بازی های المپیک 2016 ریو و قهرمان جهان در کمپ تیم های ملی حضور داشت و در کنار نفرات نوجوان و جوان تمرینات خود را آغاز کرد.

لازم به ذکر است؛  مسابقات وزنه برداری قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا به میزبانی کاتماندوی نپال از 30 تیر تا 7 مرداد ماه برگزار خواهد شد.