دوشنبه, 30 بهمن,1396

رئیس فدراسیون: حمایت صبوریان سبب افتخار آفرینی بانوان وزنه بردار شد

در مجمع سالیانه هیئت وزنه برداری خراسان رضوی؛

رئیس فدراسیون: حمایت صبوریان سبب افتخار آفرینی بانوان وزنه بردار شد
رئیس فدراسیون وزنه‌برداری کشورمان گفت: بانوان وزنه‌بردار خراسان رضوی در کشور با حمایت مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی افتخار آفرین شدند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری در مجمع سالیانه هیئت وزنه برداری خراسان رضوی که در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی برگزار شد، اظهار کرد: باید به خراسان رضوی برای افتخار آفرینی در حوزه بانوان تبریک گفت، عملکرد درخشان بانوان استان سبب دعوت بانوان استان به اردوی تیم ملی شد.
وی افزود: طبق گزارشات، ورزشکاران، مربیان و پیشکسوتان وزنه برداری استان و باتوجه به بررسی های فدراسیون حمایت صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان استان سبب رشد و گسترش این رشته ورزشی در استان شده و افتخار آفرینی اخیر بانوان استان هم با همین حمایت محقق شده است.
مرادی خاطرنشان کرد: وزنه برداری همواره بین مردم ایران محبوب بوده و مدال آفرین است که با فعالسازی بخش بانوان مقبولیت و علاقه جامعه به این رشته افزایش یافته است.
رئیس فدراسیون وزنه برداری کشورمان تصریح کرد: زمانی بودکه خراسان رضوی هیچ فعالیتی در این رشته نداشت و به نوعی هیئت وزنه برداری استان تعطیل بود اما امرو با همت صبوریان و قاسمیان رئیس هیئت استان به جز شهرستان مشهد سایر شهرستان‌های استان هم در این بخش فعال شده‌اند.
وی خبرداد: مسابقات جهانی وزنه برداری سال آینده در ترکمنستان برگزار خواهد شد و در همین راستان در نظر داریم تا اردوی تیم ملی وزنه برداری در شهر مشهد برگزار شود و از این طریق فضا خوبی را برای مربیان و ورزشکاران استان به وجود آوریم.
گفتنی است در پایان این جلسه از کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی ر راستای حمایت از رشته وزنه برداری و ارتقا استان به عنوان یکی اط قطب های این رشته در کشور توسط رئیس فدراسیون وزنه برداری تقدیر و تجلیل شد.