سجاد انوشیروانی سرپرست فدراسیون وزنه برداری در سفر خود به لرستان با دکتر فرهاد زیویار استاندار لرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه‌برداری؛ شامگاه پنجشنبه ۱۳ مردادماه، دکتر سجاد انوشیروانی سرپرست فدراسیون وزنه برداری به همراه قیاسیان مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان و سید علی شاهرخی رئیس هیات وزنه برداری لرستان با حضور در استانداری با دکتر فرهاد زیویار استاندار لرستان دیدار و گفتگو کردند.

انوشیروانی سرپرست فدراسیون وزنه برداری در این دیدار گفت: «هیات وزنه برداری لرستان یکی از منسجم ترین هیات های وزنه برداری در کشور است.در این راستا قرار است با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان میزبانی مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور به این استان واگذار شود.»

این اتفاق در حالی افتاد که فرهاد زیویار هم در این دیدار با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل و جایگاه خوب وزنه برداری لرستان در کشور (که یکی از قطب های وزنه برداری در کشور است ) قول حمایت همه جانبه و ویژه برای این رشته ورزشی را داد.

گفتنی است، از مسعود ممیوند،وزنه‌بردار افتخار آفرین لرستانی که اخیرا در ازبکستان عنوان نایب قهرمانی را به دست آورد تجلیل به عمل آمد.