چهارشنبه, 20 مرداد,1395

دو داعشی در پرواز گروه سوم تیم ملی وزنه برداری

بهداد، براری و گارچف راهی دهکده بازی ها شدند

دو داعشی در پرواز گروه سوم تیم ملی وزنه برداری

پروازی كه گروه سوم تيم ملی وزنه برداری متشکل از سلیمی، براری و گارچف را به سائوپائولو برزیل رساند 2 فرد مشکوک به عضویت در گروه داعش در آن حضور داشتند که به محض فرود در فرودگاه، طی یک عمليات پليسی و امنيتی دستگير و بازداشت شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ پس از اعزام گروه سوم تیم ملی وزنه برداری کشورمان به برزیل، متشکل از بهداد سلیمی، محمدرضا براری و ایوان گارچف مشاور فنی تیم ملی، 2 فرد مشکوک به عضویت در گروه داعش  در این پرواز حضور داشتند که پس از فرود پرواز حامل تیم ملی وزنه برداری کشورمان با حضور پلیس امنیت و نیروهای گارد ویژه پلیس این کشور دستگیر و بازداشت شدند.


همچنین بهداد سليمی، محمدرضا براری و ایوان گارچف در سلامتی کامل به سر می برند و نیروهای داعشی موفق نشدند تا به حال عملیاتی را در ریو دوژانیرو  پی ریزی کنند.

سلیمی و براری در حال حاضر در فرودگاه سائو حضور دارند در اين خصوص گفتند: به محض اينكه درهای هواپيما باز شد تعداد زيادی نيروي امنيتی و ويژه وارد هواپيما شدند و دو فرد مشكوک به عضويت در گروه داعش را دستگير كردند.هر دو نفر با شكل و شمايل اعضای اين گروه (ريش های بلند و دشداشه) در پرواز حضور داشتند كه پليس به هر دو دستبند زد و منتقل شان كرد.همه ترسيده بودند، هر آن منتظر بوديم صدای انفجاری بلند شود و هواپيما منفجر شود. خيلی وضع بدی بود كه خدا رو شكر به خير گذشت.

بهداد سليمی، محمدرضا براری ملی بوشان دسته فوق سنگین و دسته ۱۰۵ كيلوگرم وزنه برداری کشورمان به همراه ایوان گارچف مشاور فنی تيم ملی وارد برزيل شده  و ساعاتی ديگر از سائوپائولو راهی ريودوژانیرو  می شوند.