چهارشنبه, 03 شهریور,1395

دلنوشته پیشکسوت های وزنه برداری برای بهداد سلیمی

پهلوان، تو همیشه در قلب ما جای داری

دلنوشته پیشکسوت های وزنه برداری برای بهداد سلیمی

پس از ناداوری و حق کشی که برای بهداد سلیمی در بازی های المپیک 2016 ریو رخ داد، جامعه وزنه برداری نیز همچون سایر مردم ایران قلب شان از بی عدالتی که در آوردگاه ریو برای قهرمان شایسته کشورمان ایجاد شد به درد آمد. برهمین اساس دو تن از پیشکسوتان ارزشمند وزنه برداری ایران دلنوشته ای را برای بهداد سلیمی به نگارش درآوردند که در ادامه مشروح آن را مرور می کنیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ محمد اسحاق ناروئی رییس هیأت وزنه برداری استان سیستان و بلوچستان و حمید سنگی رییس هیأت وزنه برداری استان هرمزگان و دو عضو کمیته پیشکسوتان فدراسیون وزنه برداری دلنوشته ای را برای بهداد سلیمی به نگارش درآوردند که متن این دلنوشته به شرح زیر است:

«پهلوان، دلاور، بهداد عزیز رکورد شکنی شما در حرکت یکضرب باعث اشک شادی میلیون ها ایرانی شد.اجحاف در حق تو در مقابل وزنه 245 کیلویی اشک حسرت ما را درآورد، اشک ما نه برای از دست دادن مقام تو بود، تو آنقدر بزرگ و با صلابت بودی و هستی که با ناداوری ژوری، کوچکی و حقارت آنها برای دنیا بار دیگر به اثبات رسید.

شاید افرادی چون جلودهای جلاد تو را از اسب بیاندازند اما تو برای همه ما ایرانیان قهرمان بودی، هستی و خواهی ماند.جهان در مقابل عظمت و غرور ایرانی همواره سر تعظیم فرود می آورد.

پاینده باشی و بدان دل میلیون ها ایرانی با تو و برای تو می تپد به امید روزهای طلایی و افتخارات دوباره شما بهداد عزیز».