یکشنبه, 15 فروردین,1395

در پایان ششمین جلسه شورای عالی فنی وزنه برداری

برنامه آماده سازی تیم های پایه تا اعزام به دوئل جهانی و آسیایی2016 تایید شد

در پایان ششمین جلسه شورای عالی فنی وزنه برداری
ششمین جلسه شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری با حضور اکثریت اعضاء پس از بررسی و تایید برنامه تیم های ملی پایه تا اعزام به مسابقات آسیایی و جهانی این دو رده سنی (نوجوانان و جوانان ) برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ ششمین جلسه شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری با حضورعلی مرادی رییس فدارسیون و اکثر اعضاء در سالن جلسات این مجموعه برگزار شد. گفتنی است،دراین جلسه محمدحسین برخواه سرمربی تیم ملی نوجوانان ونیز وحید ربیعی و فراز رامهرمزی مربیان تیم ملی وزنه برداری جوانان برنامه های آماده سازی تیم های ملی پایه تا اعزام به مسابقات جهانی و آسیایی را رائه دادند ودرنهایت اعضاء شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری پس ازبررسی برنامه های مربیان تیم های ملی پایه موارد مطرح شده را تایید کرده تا کادرهای فنی هر دو رده با قدرت برنامه های آماده سازی خود را تا اعزام به میادین بین المللی پیش رو عملیاتی کنند.
همچنین اعضای شورای عالی فنی سوالات مورد نظر خود را از مربیان تیم های ملی نوجوانان و جوانان پرسیدند و برهمین اساس کادر فنی تیم های ملی پایه کشورمان نیز برنامه های خود را از ابتدای اردوها تا اعزام به دوئل آسیایی و جهانی ونیز حضور موفق در رقابتهای معتبر بین المللی پیش رو ارائه دادند.
لازم به ذکر است؛ با توجه به خط قرمز فدراسیون وزنه برداری درخصوص دوپینگ، مبحث مبارزه با دوپینگ و اخذ آزمایش دوپینگ از وزنه برداران پایه به جهت تایید و تضمین پاکی و سلامت ملی پوشان مثل چند ماه گذشته درراس برنامه های اصلی تیم های ملی پایه قرارگرفت و کمیته پزشکی با انجام هماهنگی های لازم با نادو (ستاد ملی مبارزه با دوپینگ ایران) مثل همیشه موظف گردید تا طبق برنامه پیش بینی شده به صورت سرزده و یا با اطلاع قبلی درخصوص اخذ تست دوپینگ از وزنه برداران ملی پوش آماده باشد.

گفتنی است؛ مسابقات قهرمانی جوانان جهان ازتاریخ ( 3 تا 12 تیر ماه سال جاری) در تفلیس گرجستان برگزار می شود. همچنین مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان ازتاریخ ( 28مهر تا 15آبان ماه سال جاری) در پنانگ مالزی اجرایی می شود. ضمن اینکه مسابقات قهرمانی جوانان و نوجوانان آسیا نیز از روز( 18 تا 26 آبان ماه سال جاری) به صورت همزمان در توکیو ژاپن برگزار می شود.