شنبه, 19 فروردین,1396

در پایان حرکت یکضرب دسته 77 کیلوگرم

طاهری و مویدی در جایگاه های چهارم و هفتم قرار گرفتند

در پایان حرکت یکضرب دسته 77 کیلوگرم

طاهری و مویدی دو ملی پوش دسته 77 کیلوگرم کشورمان در حرکت یکضرب به ترتیب با مهار وزنه های 130 و 139 کیلوگرم در جایگاه های چهارم و هفتم قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، ششمین روز مسابقات وزنه برداری قهرمانی نوجوانان جهان از ساعت 15 امروز (شنبه 19 فروردین) با پیکارهای دسته 77 کیلوگرم و حضور افشین طاهری و محمد مویدی دو ملی پوش کشورمان در سالن اینوراستادیوم هومارک بانکوک پیگیری شد. در نهایت طاهری و مویدی در حرکت یکضرب در جایگاه های چهارم و هفتم قرار گرفتند.

*افشین طاهری وزنه بردار شایشته خوزستانی تیم ملی نوجوانان کشورمان در حرکت یکضرب وزنه های 131، 139 کیلوگرم را به خوبی بالای سر برد ولی در مهار وزنه 141 کیلویی و رسیدن به مدال نقره ناکام ماند تا در جدول حرکت یکضرب با اختلاف یک کیلوگرم دستش از مدال نقره کوتاه بماند.

*محمد مویدی آملی ملی پوش کشورمان در حرکت یکضرب به ترتیب وزنه های 123، 128 و 130 کیلوگرم را با موفقیت بالای سرد و در جایگاه هفتم جای گرفت.

* الکساندر اورواچف از روسیه با مهار وزنه 142 کیلویی به مدال طلای حرکت یکضرب دسته 77 کیلوگرم دست یافت. جیمز مائورس هریسون وزنه بردار امریکایی با ثبت وزنه 140 کیلوگرمی زودتر از حریف قزاقستانی خود به مدال نقره رسید.

*وزنه برداران نوجوانان کشورمان همچون قیصریه، زارع، عسکری، پاپی، روشنی و شهاب انداز با انرژی خاصی مویدی و طاهری را برای موفقیت در این مسابقه تشویق می کردند.