یکشنبه, 28 خرداد,1396

در پایان حرکت یکضرب دسته 69 کیلوگرم

سلطانی هفتم شد زارعی نهم

در پایان حرکت یکضرب دسته 69 کیلوگرم
ملی پوشان دسته 69 کیلوگرم کشورمان در رقابت های قهرمانی جوانان جهان در پایان حرکت یکضرب در جایگاه های هفتم و نهم قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛سومین روز از مسابقات وزنه برداری قهرمانی جوانان جهان در توکیوی ژاپن با حضور حسین سلطانی و مصطفی زارعی ملی پوشان کشورمان در پیکارهای دسته 69 کیلوگرم گروه(A)همراه بود. برهمین اساس 10وزنه بردار رقابت خود را از ساعت13 به وقت تهران آغاز کردند و در پایان حرکت یکضرب سلطانی در جایگاه هفتم ایستاد و زارعی نهم شد.

گفتنی است؛ حسین سلطانی در حرکت یکضرب ابتدا وزنه 133 کیلوگرم را بالای سر برد، در مرتبه دوم و سوم نیز موفق به مهار وزنه 138 و 139 کیلویی نشد تا در نهایت در جایگاه هفتم قرار گیرد.مصطفی زارعی نیز در حرکت یکضرب دو بار نتوانست وزنه 132 کیلویی را مهار کند ولی در مرتبه سوم وزنه 133 کیلوگرمی را با موفقیت به نام خود ثبت کرد و در جایگاه نهم ایستاد.

لازم به ذکر است؛ “ماسانوری میاموتو” از ژاپن با مهار وزنه 147 کیلوگرمی به مدال طلای حرکت یکضرب دست یافت و “میرکو زانی” از ایتالیا وزنه 140 کیلویی را بالای سر برد و نقره گرفت و نهایت “خوزه داوید موسکوئرا لوزانو” از کلمبیا با ثبت وزنه 139 کیلوگرم توانست مدال برنز را از آن خود کند.