در دیدار سرپرست فدراسیون وزنه برداری از استان فارس توافق شد/تکمیل و تجهیز خانه وزنه برداری استان فارس به عنوان پایلوت وزنه برداری جنوب کشور

 

در سفر امروز (چهارشنبه 23 آذرماه) «سجاد انوشیروانی» سرپرست فدراسیون وزنه برداری به استان فارس و دیدار با دکتر «حیدر صفرپور» مدیرکل ورزش و جوانان این استان، تکمیل و تجهیز خانه وزنه برداری فارس به عنوان طرح پایلوت وزنه برداری در جنوب کشور مورد موافقت طرفین قرار گرفت.

دکتر انوشیروانی که برای چند دیدار با مقامات استانی و بازدید از اردوی حاضر تیم ملی نوجوانان کشور به فارس سفر کرده، از ادامه برگزاری اردوهای نوجوانان در این استان و تبدیل فارس به پایگاهی برای پرورش تیم های پایه استقبال کرده و در دیدار با فرماندار و رییس دادگستری شهرستان نی ریز در خصوص تکمیل امکانات و احداث خوابگاه مناسب در جوار سالن تمرین این شهرستان مذاکره کرد.

بر همین اساس در این دیدار مقرر شد مکاتبات لازم از طریق فدراسیون وزنه برداری کشور و هیات وزنه برداری استان فارس جهت تخصیص ردیف بودجه لازم صورت پذیرد.

دکتر انوشیروانی همچنین از محل اسکان و تمرین اردوی تیم ملی نوجوانان که هم اکنون با حضور «سیدهادی پانزوان» سرمربی و «مرتضی رضاییان» مربی این تیم در نی ریز در حال آماده سازی است، دیدار کرد.

سفر سرپرست فدراسیون وزنه برداری روز پنجشنبه با دیدار مدیرعامل باشگاه گل گهر سیرحان و فرماندار مرودشت جهت بررسی برگزاری مرحله آتی اردوی تیم ملی نوجوانان ادامه خواهد یافت و با حضور در مسابقات آموزشگاه های استان فارس و همچنین رقابت های انتخابی جوانان استان جهت اعزام به لیگ قهرمانی جوانان کشور خاتمه خواهد یافت.