شنبه, 24 مهر,1395

درپایان شانزدهمین جلسه رسمی شورای فنی

برنامه تمرینی و اردویی انوشیروانی تا بازی های آسیایی تایید شد

درپایان شانزدهمین جلسه رسمی شورای فنی

شانزدهمین جلسه شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری عصرامروز( شنبه 24 مهر) با حضور سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی بزرگسالان کشورمان برگزار ‌شد.در این جلسه انوشیروانی برنامه مدون اردویی و تمرینی خود را تا بازی های آسیایی برای تصمیم گیری نهایی به سمع و نظر شورای عالی فنی رساند و درنهایت از شورا برای پیاده کردن این برنامه جامع رای مثبت گرفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ شانزدهمین جلسه شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری عصرامروز( شنبه 24 مهر) با حضور سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی بزرگسالان کشورمان برگزار ‌شد.در این جلسه انوشیروانی برنامه مدون اردویی و تمرینی خود را تا بازی های آسیایی برای تصمیم گیری نهایی به سمع و نظر شورای عالی فنی رساند. درنهایت نیز شورا پس از تحلیل و بررسی دقیق برنامه های ارائه شده توسط انوشیروانی با تایید این برنامه مجوزعملیاتی شدن آنرا برای سرمربی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان کشورمان صادرکرد. 

همچنین علاوه بر بررسی برنامه تمرینی واردویی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان توسط سرمربی این رده سنی، موضوعاتی دیگرنیز درشانزدهمین جلسه شورای عالی فنی مطرح شد که می توان به اختصار و به ترتیب اهم مصوبات و موضوعاتی را که در این نشست اعضاء به صورت مفصل درخصوص چند و چون آن به بحث و تبادل نظر پرداختند را به شرح زیراعلام کرد.

1. بررسی ، تدوین و اصلاح قراردادهای همکاری مشترک فی مابین فدراسیون با ورزشکاران ملی پوش ، مربیان و اعضاء کادرهای فنی تمامی رده های سنی و نیزمشخص شدن شفاف تعهداتی که هردوطرف با یکدیگردرقبال سرویسی که ارائه داده می شود پیشنهاد شد و مقرر گردید در جلسه بعدی شورا این موضوع با حضور اعضاء به صورت دقیق و کارشناسی شده بررسی شود تا درنهایت پس از تایید نهایی ، به سرعت در برنامه های آتی این مجموعه عملیاتی شود.

2. اعضاء شورای عالی فنی ضمن تقدیراززحمات استاد محمدنصیری سرمربی تیم ملی وزنه برداری پیشکسوتان واسطوره وزنه برداری ایران و نیزمسولین خدوم وزحمتکش کمیته پیشکسوتان( استاد سید مرتضی سیف زاده سرپرست تیم پیشکسوتان، علیرضا شیخ الاسلامی رییس کمیته ومسعود نوری دبیراین کمیته) از حضور شایسته و بدون حاشیه تیم ملی پیشکسوتان درمسابقات جهانی آلمان و درخشش آنها در این رقابت ارزشمند تشکر و قدردانی کردند.

3. اعضاء شورای عالی فنی پس ازشنیدن سخنان رییس فدراسیون در خصوص نامه ارسالی فدراسیون جهانی وزنه برداری مبنی برعذرخواهی رسمی بهداد سلیمی و سجاد انوشیروانی به همراه فدراسیون ایران ازفدراسیون جهانی در جلسه هیات رییسه جهانی که قرار است درحاشیه مسابقات جهانی مالزی (نوجوانان) برگزار شود، از اعضاء خواست تا در این خصوص نظر فنی خود را برای هرگونه تصمیم گیری و واکنش به این درخواست ارائه دهند. شورای فنی نیزمصوب کردند تا هر گونه رایزنی و ارتباط با فدراسیون جهانی به جهت مرتفع شدن این موضوع مهم قطعا با رعایت شئونات دوطرف ، براساس حفظ منافع ملی و اقتدار ملی منعقد گردد.

4. مقرر گردید برنامه های سرمربی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان که به تصویب شورا رسید، بصورت مکتوب جهت ثبت در فدراسیون و نظارت راهبردی گروه تخصصی گزینش شده فدراسیون از توسط انوشیروانی به فدراسیون تحویل گردد.

5. مقررگردید سرمربی تیم ملی وزنه برداری در هفته دوم لیگ برتر وزنه برداری که به میزبانی همدان برگزار می شود حضور پیدا کرده و از نزدیک نظاره گر عملکرد وزنه برداران باشد.

6. مقررشد مرحله نخست اردوی تیم ملی بزرگسالان و آغاز تمرینات این رده سنی از ابتدای آذرماه با دعوت از 14 وزنه بردار رده سنی جوانان به همراه وزنه برداران المپیکی (5ملی پوش) آغازگردد.