یکشنبه, 24 تیر,1397

داودی: خوشحالم طلسم شکنی کردم

امیدوارم مدال آوری در سنگین وزن ادامه دار باشد

داودی: خوشحالم طلسم شکنی کردم

دارنده مدال طلای جوانان جهان گفت: خیلی خوشحالم که پس از ۷ سال، طلسم شکنی کردم و مدال طلای دسته سنگین وزن جهان را در رده سنی جوانان برای وزنه برداری ایران به ارمغان آوردم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ علی داودی پس کسب مدال طلای سنگین وزن مسابقات قهرمانی ۲۰۱۸ جوانان جهان در تاشکند ازبکستان، اظهار داشت: خدا را شکر می کنم که پس از ۷ سال، مدال طلای رقابتهای سنگین وزن جوانان جهان را برای ایران گرفتم و بدین شکل پرچم کشورمان را در مسابقات بین المللی به اهتزاز درآوردم.امیدوارم رویه مدال آوری در مسابقات جهانی ادامه داشته باشد.
قهرمان جوانان جهان در خصوص حرکت دوضرب، تاکید کرد: در حرکت یکضرب فاصله زیادی با حریفانم گرفتم و اگر در آخرین حرکت دوضرب وزنه ۲۳۵ کیلویی را به ثبت می رساندم، اختلاف بیشتری با دو رقیب ارمنی و پاکستانی می گرفتم. ولی قسمت نبود که این وزنه را مهار کنم و مدال طلای دوضرب را بگیرم. این دو حریف که در رده دوم و سوم قرار گرفتند آخرین سالی بود که در این رده سنی مسابقه می دادند و من یکسال دیگر در رده جوانان به روی تخته می روم.
وی در پایان خاطرنشان کرد: از محمدحسین برخواه تشکر می کنم که سالهای گذشته در رده سنی پایه برای پیشرفتم زحمت کشیدند و حق استادی به گردن من دارند. از آقای مرادی رئیس فدراسیون نیز که همه جوره مرا حمایت کردند سپاسگذارم. حمید رشیدی سرمربی تیم های ملی نوجوانان و جوانان هم ۸ ماه برای من و تمامی بچه های تیم ملی زحمت کشیدند تشکر و قدردانی می کنم.