شنبه, 12 تیر,1395

خوشحالم کارهای زیر بنایی در تیم جوانان جواب داد

رییس فدراسیون وزنه برداری: قهرمانی جهان در گرجستان ارزشمند بود

خوشحالم کارهای زیر بنایی در تیم جوانان جواب داد
علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری معتقد است که قهرمانی وزنه برداران جوان در کشور گرجستان اتفاقی ارزشمند و بزرگ بود که نشان می دهد فدراسیون در یکسال گذشته کارهای زیر بنایی اساسی را در تیم های پایه انجام داده و حالا آرام آرام ثمره اش را در عرصه داخلی و بین المللی احساس می کنیم.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری بابیان این مطلب که قهرمانی وزنه برداری در رقابتهای جهانی جوانان متعلق به تمام خانواده وزنه برداری است با تبریک این افتخار ارزشمند به اهالی پولاد سرد تاکید می کند:مسابقات قهرمانی جوانان جهان در تفلیس به اتمام رسید. خوشبختانه با کارهای زیربنایی و اساسی که درطول یکسال گذشته با حمایتی که فدراسیون از تیم جوانان به عمل آمد حتی با حضور قدرت های بزرگ دنیا به خصوص تیم گرجستان که میزبانی این رقابتها را برعهده داشت موفق شدیم با اقتدار از سکوی قهرمانی بالا رفته و قهرمان جهان شویم.

رییس فدراسیون وزنه برداری ادامه می دهد: مسابقات جهانی همیشه و در تمام رده های سنی از نظر امتیازی مهم است و تیم های تلاش می کنند تا با پشت سر گذاشتن رقبای خود از سکوی قهرمانی بالا بروند.به همین دلیل بسیار خوشحالیم که وزنه برداران جوان ما موفق شدند با پشت سر گذاشتن تمامی رقبای خود از سکوی قهرمانی جهان با افتخار بالا رفته و پرچم و سرود کشور عزیزمان را به اهتزاز درآورند.

علی مرادی در خصوص اینکه آیا این قهرمانی می تواند انگیزه وزنه برداران بزرگسال کشورمان را در آستانه بازی های المپیک برای درخشش در این رویداد معتبر ارتقاء دهند خاطر نشان می کند: بی شک کسب این عنوان ارزشمند قطعاً می تواند روحیه مضاعفی برای تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان کشورمان که در اردوی آمادسازی باشد و انگیزه ای برای درخشش آنها در المپیک 2016 ریو.

وی در پایان اظهار داشت: اینجانب به نوبه خود پیروزی غیورمردان جوان کشورمان را که باعث شادی و غرور ملی شد را به هموطنان عزیز ومسئولین وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک تبریک و تهنیت عرض می کنم.