ﺳﻪشنبه, 19 بهمن,1395

خوزستان مهیای میزبانی شایسته بین المللی

تمرین در قهرمانی کشور و فینال لیگ برای برگزاری فجر کاپ

خوزستان مهیای میزبانی شایسته بین المللی
سالن مسابقه شهدای وزنه برداری استان خوزستان با تلاش شبانه روزی، مسئولان ورزش و پولادمردانی از دیار کارون، آماده میزبانی قهرمانی کشور شد.

  

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ در حالی رقابت های وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان کشور(نکوداشت حضرت آیت الله موسوی جزایری) به میزبانی هیأت وزنه برداری استان خوزستان در سالن وزنه برداری شهدای وزنه برداری این استان برگزار می شود که سالن برگزاری مسابقات با کمک همه اهالی وزنه برداری و ورزش اهواز به این مرحله رسید تا پذیرای سراسر وزنه برداران کشور باشد.

سالن شهدای وزنه برداری خوزستان با همت و تلاش شبانه روزی مسئولان و دست اندرکاران هیأت وزنه برداری این استان، سرانجام شب گذشته و پس از کنگره مسابقات آماده این پیکارها شد و اکثر تیم های که وارد سالن مسابقه قهرمانی کشور می شدند، از از طراحی زیبا و سالن گرم مجهز و عملکرد هیأت وزنه برداری استان خوزستان رضایت کامل داشتند.

سالن مسابقه (شهدای وزنه بردار خوزستان) که هم اکنون آماده شد، در حدود یک ماه مانده به این پیکارها اصلا برای برگزاری مسبقات به این مهمی مهیا نشده بود ولی با مدیریت و پیگیری های سید علیرضا قریشی رییس هیأت وزنه برداری استان خوزستان محل مسابقه از یک سالن معمولی به یک ورزشگاه اختصاصی و پایگاه مناسب برای وزنه برداری کشور تبدیل شد.

در پایان یادآور می شوم؛ هیأت وزنه برداری استان خوزستان پس از اتمام این رقابت ها، یک ماه آینده و طی روزهای 18 تا 22 اسفند ماه سال جاری، میزبان جام بین المللی جام فجر و این بار پذیرای کشورهای متعدد از 5 قاره از سراسر جهان خواهد بود.