چهارشنبه, 09 تیر,1395

خاکی:

حریفان قدرتمندی در دسته 85 کیلوگرم داشتم

خاکی:

وزنه بردار تیم ملی جوانان پس از کسب مقام دهمی جهان معتقد است: سطح مسابقات خیلی بالا بود و حریفان، با قدرت زیادی پای به مسابقات دسته 85 کیلوگرم قهرمانی جوانان جهان گذاشته بودند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ عارف خاکی وزنه بردار دسته 85 کیلوگرم کشورمان پس از کسب مقام دهمی در رقابتهای قهرمانی جوانان جهان در تفلیس گرجستان در خصوص قرار گرفتن در این  رتبه گفت:سعی و تلاش زیادی را در طول مسابقه خود متحمل شدم تا بتوانم خواسته های مربیان خود را برآورده کنم ولی به نتیجه دلخواه خود و مربیان نرسیدم. در این رقابتها نتوانستم وزنه های تمرینی خود را بالای سر ببرم تا در جایگاه دهم قرار بگیرم.

ملی پوش جوان کشورمان در خصوص حریفان رقابتهای دسته 85 کیلوگرم تاکید کرد: حریفان قدرتمندی در دسته 85 کیلوگرم حضور داشتند. سطح مسابقات خیلی بالا بود که اختلاف را در فاصله رکوردها می توانید ببینید.

وی ادامه داد: قرار گرفتن در جایگاه دهمی جوانان جهان در دسته 85 کیلوگرم اصلا جواب زحمات نبود چون در طول مدت اردوهای تیم ملی تمرینات زیادی انجام داده بودم.

خاکی در خصوص کسب امتیازات تیم نیز گفت: تمام قدرتم را به کار گرفتم که امتیازات مدنظر مربیان تیم ملی جوانان را در این رقابت بدست آوردم که تا حدودی انتظارات مربیان را برآورده کردم.