شنبه, 08 اردیبهشت,1397

خاکی و طاهری برای کسب مدال طلا با یکدیگر رقابت خواهند کرد

دسته 85 کیلوگرم رده سنی جوانان

خاکی و طاهری برای کسب مدال طلا با یکدیگر رقابت خواهند کرد
خاکی و طاهری ملی پوشان دسته 85 کیلوگرم در ششمین روز رقابتهای قهرمانی آسیا با رکوردهای مناسب، برای کسب مدال های طلا و نقره با یکدیگر رقابت می کنند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ امروز شنبه هشتم اردیبهشت در ادامه رقابتهای ششمین روز پیکارهای قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا از ساعت 18:30 دقیقه به وقت تهران، عارف خاکی و افشین طاهری نمایندگان تیم ملی جوانان کشورمان در گروه A دسته 85 کیلوگرم به مصاف حریفانشان می روند.

هر دو ملی پوش کشورمان با رکورد ورودی 335 کیلوگرم در صدر وزن خود ایستاده اند. “ماخادامینوف” وزنه بردار کشور میزبان نیز با رکورد ورودی مجموع 330 کیلوگرم و “البدراوی” از عراق با رکورد ورودی مجموع 320 کیلوگرم دو حریف قدرتمند برای ملی پوشان کشورمان در این وزن به حساب می آیند.

افشین طاهری سال قبل در شهرکاتماندو کشور نپال میزبان رقابتهای قهرمانی نوجوانان و جوانان 2017 آسیا در دسته 77 کیلوگرم دو گردن آویز نقره در يكضرب و مجموع بدست آورد.

عارف خاکی نیز در رقابتهای قهرمانی سال 2016 نوجوانان و جوانان آسیا در شهر توکیوی ژاپن دو مدال برنز حرکت دوضرب و مجموع را دسته ۸۵ کیلوگرم دشت کند.