یکشنبه, 27 خرداد,1397

خاکی: تمام تلاشمان بر تکرار قهرمانی جهان است

اردوی همدان ما را به فرم مطلوب رساند

خاکی: تمام تلاشمان بر تکرار قهرمانی جهان است

ملی پوش دسته 85 کیلوگرم جوانان گفت: تمامی نفرات در بهترین فرم آمادگی هستند و سعی و تلاش مان تکرار قهرمانی است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ عارف خاکی در خصوص برگزاری اردوی همدان گفت: مسئولان ورزش و وزنه برداری استان برای تشکیل این اردو زحمات زیادی را متحمل شده اند. همه امکانات و تجهیزات در اختیار اردونشینان گذاشته شد و هیچ کمبودی نداشتیم. تمرینات سطح ارتفاع همدان اردوی بسیار مناسبی برای نفرات تیم ملی بود تا به فرم ایده آل برای حضور در مسابقات جهانی تاشکند برسند و تمام سعی و تلاش ملی پوشان تکرار قهرمانی است.

وی ادامه داد: برپایی چنین اردوهایی با نظم و امکانات خوب، به ملی پوشان کمک می کند با تمرکز فراوان، آمادگی بدنی خود را بالا ببرند. مربیان تیم ملی جوانان، آقایان حمید رشیدی سرمربی و علی نصرتی مربی، برای رفع نواقص نفرات حاضر در اردو زحمات زیادی را کشیده اند که جا دارد از آنها تشکر ویژه ای داشته باشم.

عارف خاکی در خصوص شرایط خودش در تمرینات تصریح کرد: هفته گذشته یک کسالت جزیی داشتم که با کمک مربیان تیم ملی، مشکلم برطرف شد و تمرین را از سر گرفتم. امیدوارم هر چه زودتر به آمادگی مطلوب خود دست پیدا کنم و در مسابقات جهانی با کسب مدال خوشرنگ دل ورزش دوستان و ملت ایران را شاد کنم. مطمئنم در این مسابقه به وزنه های خوبی خواهم رسید و جواب زحمات کادر فنی و مسئولان فدراسیون وزنه برداری را می دهم