چهارشنبه, 17 آذر,1395

حمایت‌های رییس فدراسیون نبود کار به این شکل پیش نمی‌رفت

سلیمی: تجربیات گرانبهایی را پس از آسیب دیدگی بدست آوردم

حمایت‌های رییس فدراسیون نبود کار به این شکل پیش نمی‌رفت
بهداد سلیمی معتقد است؛ پس از آسیب دیدگی قبل از المپیک 2016 ریو تجربیات ارزشمندی را بدست آوردم.

  

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ بهداد سلیمی در نشست بررسی روند درمانی‌اش برای رسیدن به المپیک 2016 ریو بیان کرد: اول تولدم را به خودم تبریک می‌گویم و بعد باید از همسرم تشکر کنم که از ابتدا تا لحظه‌ای که من سوار هواپیما شدم تا به المپیک بروم، در کنارم بود. همچنین جامعه پزشکی ایران که واقعا زحمت کشیدند. این آسیب دیدگی تجربیات ارزشمندی برای من داشت. من تا قبل از آن به اینکه روانشناس می‌تواند به ورزشکار کمک کند اعتقادی نداشتم اما اکنون واقعا می‌دانم که حضور روانشناس می‌تواند خیلی موثر باشد.

 وی ادامه داد:از آقای خطیبی و خانم سامع که روحی و روانی من را آماده کردند تشکر می‌کنم. فدراسیون وزنه‌برداری و رییس فدراسیون واقعا برای من زحمت کشیدند و شاید اگر حمایت‌های علی مرادی نبود کار به این شکل پیش نمی‌رفت.اگر حمایت های فدراسیون و شخص مرادی نبود، کارها به خوبی انجام نمی شد و نمی توانستم به المپیک برسم.

 پیش از این هم دچار مصدومیت شده بودم اما به اهمیت و کارکرد تیم پزشکی و تیم روانشناسی را واقف نبودم اما با اتفاقی که برای من رخ داد و تلاش شبانه ریزی و با برنامه، به خوبی به اهمیت تیم پزشکی و روانشناسی پی بردم.