پنجشنبه, 07 اردیبهشت,1396

حضور پرشور ایرانیان

اهدای مدال توسط رستم ایران

حضور پرشور ایرانیان
رقابت‌های دسته 85 کیلوگرم وزنه برداری قهرمانی آسیا حواشی و اتفاق‌های جالبی داشت و کیانوش رستمی مدال های نفرات برتر را اهداء کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ رقابت های وزنه برداری قهرمانی آسیا در دسته 85 کیلوگرم عصر امروز(پنجشنبه7 اردیبهشت) در سالن وزنه برداری شهر المپیک عشق آباد برگزار شد و در نهایت صالح چراغی نماینده ایران به مدال طلای یک ضرب و نقره مجموع رسید.

*پیش بینی می‌شد که مدال‌آوری ایران از این دسته شروع شود و به همین دلیل ایرانیان زیادی در سالن حضور داشتند و نماینده های ایران را تشویق می‌کردند.

*ملی پوشان بوکس و شنای ایران هم که برای مسابقات قهرمانی آسیا در ترکمنستان حضور دارند برای تشویق وزنه برداران وارد سالن شده‌ بودند. حضور چشمگیر بوکسورها جو سالن را به طور کامل به سود ایران کرده بود و انگیزه زیادی به قهرمانان روی تخته می‌داد.

*مسئولان سفارت ایران در ترکمنستان نیز در سالن حضور داشتند و عملکرد وزنه برداران را از نزدیک تماشا می‌کردند.

*اتفاق خوب دیگر برای وزنه برداری ایران حضور کیانوش رستمی در میان اهداء کنندگان مدال بود. قهرمان المپیک 2016ریو به عنوان یکی از افرادی که مدال قهرمانان این مسابقات را اهداء می کردند در سالن بود و مدال نماینده‌های چین و ژاپن را روی سینه آنها انداخت.

*پس از پایان مسابقه صالح چراغی در میان ایرانیان حاضر در سالن حاضر شد و با آنها عکس یادگاری گرفت و سپس به همراه کادرفنی خیلی سریع به سمت هتل حرکت کرد.