ﺳﻪشنبه, 10 فروردین,1395

حضور وزیر در جمع وزنه برداران روحیه بخش بود

سرمربی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان: آمده ام تا به تیم ملی کشورم کمک کنم

حضور وزیر در جمع وزنه برداران روحیه بخش بود
سجاد انوشیروانی در خصوص حضورش در راس کادر فنی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان گفت: فقط آمده ام تا به وزنه برداری کشورم کمک کنم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ سجاد انوشیروانی در خصوص بازدید محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان از تمرینات تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان اظهار داشت: حضور گودرزی روحیه خاص و دو چندانی را به ورزشکاران می‌دهد و من نیز از وزیر ورزش درخواست کردم که زود به زود به اردو سر بزند.

وی در خصوص حضورش در رأس کادر فنی تیم ملی گفت: من در المپیک قبلی وزنه زدم و به همین دلیل تمام مراحل لازم برای موفقیت ورزشکاران در این تورنمنت را می‌دانم. تلاش می‌کنم که بهترین شرایط برای تیم ملی فراهم شودو فقط آمده ام تا به تیم ملی کشورم کمک کنم.

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری در خصوص آغاز تمرینات بهداد سلیمی خاطرنشان کرد: خدا را شکر می‌کنیم که سلیمی تمریناتش را پس از مصدومیتی که داشت شروع کرده و امیدواریم او بتواند قدرتمند ظاهر شود.
انوشیروانی در خصوص پیش‌بینی‌اش از کسب مدال در بازی‌های المپیک تصریح کرد: فکر می‌کنم حداقل دو سه مدال می‌توانیم در المپیک بگیریم که یکی از آنها طلا خواهد بود.

دارنده مدال نقره المپیک2012 لندن در خصوص اعزام تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان به مسابقات قهرمانی آسیا در تاشکند ازبکستان  خاطرنشان کرد: تیم قدرتمندی را برای مسابقات قهرمانی آسیا که از 3 تا 11 اردیبهشت سال 95 در تاشکند ازبکستان برگزار می شود آماده می‌کنیم  و قدرت وزنه‌برداری ایران را قبل از المپیک نشان می دهیم. 

انوشیروانی در خصوص نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا در ازبکستان خاطرنشان کرد:  مسابقات قهرمانی آسیا اوایل اردیبهشت در ازبکستان انجام می شود و برای ما با اهمیت است ابرهمین اساس  ترکیبی ده نفره را اعلام کرده ایم که در نهایت لیست اصلی در چند روز باقیمانده تا این مسابقات مشخص می شود.