جمعه, 24 دی,1395

حضور مسئولان هیات وزنه برداری فارس در مراسم ترحیم آیت الله هاشمی رفسنجانی

ورزشکاران شیرازی درفراغ یاردیرین امام (ره) و رهبری به سوگ نشستند

حضور مسئولان هیات وزنه برداری فارس در مراسم ترحیم آیت الله هاشمی رفسنجانی

جامعه ورزش استان فارس و درراس آن دست اندرکاران هیات وزنه برداری این استان وزنه بردار خیز با حضور در امامزاده شاهچراغ شیرازدر غم از دست دادن یکی از بزرگان تاریخ انقلاب و یاردیرین امام (ره) و مقام معظم رهبری آیت الله هاشمی رفسنجانی به سوگ نشستند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ جامعه ورزش استان فارس و درراس آن مسئولان و برخی از قهرمانان سرشناس وزنه برداری این استان با حضور در امامزاده شاهچراغ شیراز در غم از دست دادن یاردیرین امام (ره) و مقام معظم رهبری ؛ آیت الله هاشمی رفسنجانی به سوگ نشستند.
گفتنی است؛در این مراسم ترحیم که به مناسبت درگذشت سردارسازندگی و یار و همسنگر مقام عظمای ولایت، فقید عالیقدر آیت الله هاشمی رفسنجانی درشیراز و امامزاده شاهچراغ این شهر باستانی برگزار شد، مهندس هاشمی رییس هیات وزنه برداری استان فارس به نمایندگی از فدراسیون وزنه برداری همراه با تنی چند از ورزشکاران و دست اندرکاران هیات استان حاضر شدند تا همراه و همسو با سایراقشار فرهیخته ورزش استان فارس، مراتب تاثر و تالم جامعه وزنه برداری را دراین مراسم یادبود و ترحیم به خانواده داغدار آیت الله هاشمی رفسنجانی ابلاغ نمایند.

لازم به توضیح است؛ علاوه برمسئولان وزنه برداری استان فارس امید نوروزی قهرمان طلایی کشتی فرنگی جهان و المپیک نیز بعنوان نماینده جامعه کشتی کشوردراین مراسم حضور داشت.